Що нового?

Придбаний 6 майстер-класів (Лев Вожеватов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 60
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
майстер-клас "Знайомство чужими руками"
Підходити кожен день до дівчат на вулиці, в кафе набридає. А як зробити так, щоб знайомства проходили як би випадково? Як зробити так, щоб подруги самі знайомили з іншими подругами? Загалом, як створити такі умови в яких великий потік дівчат, сам приходить до тебе в руки? У цьому майстер-класі ти дізнаєшся як будувати таке середовище навколо себе, де повно дівчат.

майстер-клас " 5 безглуздих помилок на першому побаченні "
Не важливо працюєш ти фізруком в школі, менеджером у великій компанії або власником бізнесу на новому порше кайене. Швидше за все ти робиш жахливо дурні помилки на побаченні. Після яких дівчата не викликанюються або не хочуть продовжувати з тобою спілкування. І з цим треба якось боротися, адже час і сили йдуть, а ситуація не змінюється. Тут ми розглянемо ці 5 помилок і я дам тобі рішення цієї проблеми.

майстер-клас"де шукати дівчину для серйозних стосунків"
Чому я проводжу цей вебінар
Все частіше і частіше до мене звертаються чоловіки і просять допомогти знайти дівчину для серйозних відносин і створення сім'ї.

Приємно соозновать що рівень осознаности у чоловіків зростає. І з такими проблемами стикаються не тільки молоді хлопці 23 років, але чоловіки у яких в житті все добре і вони вже давно їздять на Porsche cayenn.

Питання з пошуком хороших дівчат незвичайної складний, тому що дуже все індивідуально.

майстер-клас"7 місць де брати енергію на кожен день "
Адже часто буває так, що щось лінь або не хочеться робити, а іноді навіть не хочеться вставати з ліжка. Справа не в ліні і вам не потрібна мотивація. Вам просто потрібно більше енергії для свого життя. Швидше за все тобі її не вистачає. Де її і як брати? Відповідь ти дізнаєшся з цього майстер-класу.

майстер-клас"на яких дівчат не можна витрачати час"
Найважливіший ресурс у житті-це час. І не всі дівчата заслуговують твоєї уваги і часу. Щоб ти зміг заощадити шматочок свого життя і нервів тобі треба розуміти на кого варто звертати увагу, а на кого не варто навіть дивитися
https://privatelink.de/?http://seduce-her-tonight.ru/products/6mk/index.php
 
Угорі