Що нового?

Придбаний 65 000 рублів на автоматизації Kwork (Максим Нестерчук)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 328 ГРН
Учасників: 0 з 45
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 7.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Якщо ви не знаєте що таке kwork (або кворк)...
Якщо знаєте, можете пропустити цей розділ сайту
Кворк, це новий сучасний сервіс. Така собі суміш сайту для фрілансерів і гіпермаркету. Він був зроблений на основі іноземного сервісу fiverr. Особливістю кворка є те, що абсолютно всі послуги на ньому коштують 500 рублів.
І вони викладаються, як на вітрині гіпермаркету, представляючи можливість придбати абсолютно все. У сайту дуже хороша відвідуваність і не бракує в замовниках. Через що він стає ідеальним майданчиком для легального заробітку.

Звучить непогано.
але в чому ж секрет?
Стандартна схема роботи на Кворці досить проста. Створюється послуга, замовник її оплачує, Виконавець виконує і отримує гроші.
Майже як на будь-якій роботі.ПРОТЕ...моя система дозволяє обійти один з найважливіших моментів, а саме виконання послуги.

Всім привіт!
Мене звуть Максим Нестерчук, але всі друзі (і навіть дружина) звуть мене Макс.
Я в минулому вельми успішний фрілансер. Але з березня минулого року, повністю пішов з цієї сфери. Пішов на користь Кворка і автоматизації.
Скажу чесно, коли я займався фрілансом, я заробляв більше, ніж зараз. У мене йшло досить непогано, в плані фінансів. Мій дохід становив близько 100 т.р. на місяць. Але крім грошей в класичному фрілансі є й інша сторона. Мені доводилося дуже багато працювати. Звичайно я працював з дому, але у мене вже давно склалося враження, що я не працюю з дому, а живу на роботі! Постійні напряги з клієнтами теж не давали розслабитися. Завжди потрібно було щось допрацьовувати або переробляти. Але напевно найголовніше, що ускладнювало ситуацію, так це недобросовісні клієнти. На фрілансі з 10 клієнтів, приблизно 2 намагаються тебе кинути

На щастя у нас в Росії з'явилася прекрасна заміна фрілансу! Я не відразу пішов на кворк, так як намагаючись працювати стандартними методами, заробив там не багато. Але щось мене туди все одно тягнуло. Я бачив потенціал, але повністю зрозуміти його зміг тільки через пів року. Цей сервіс ідеальний для заробітку, тільки якщо автоматизувати там свою діяльність. Зробивши це, я остаточно розпрощався з класичним фрілансом і повністю перейшов на Кворк.
Зараз я заробляю менше, ніж раніше. Приблизно 60-80 т. р. в місяць. Але у мене вільний цілий день. Я не працюю ночами, не працюю з клієнтами безпосередньо. Все моє спілкування з ними зводиться до повідомлення зі словами “Кворк виконаний. Дякую за звернення". Я повністю вільний і при цьому маю хороші гроші, за мірками нашого міста.

Якщо ви так само як і я, мрієте про свободу. Як у фінансовому, так і в моральному плані. То моя система це те, що вам потрібно!
Я вже допоміг кільком людям створити Автоматичний заробіток на кворці. І впевнений в тому, що зможу допомогти і вам!

https://privatelink.de/?http://kw.grand-b.ru
 
Угорі