Що нового?

Придбаний 7 принципів сталкінгу (Валерій Чугреєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 589 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що конкретно робити? Як застосовувати всі ті чудові ідеї і практики, які ми почерпнули з книг? Застосовувати тут і зараз в сучасних реаліях. Не в пустелі Сонора під чуйним керівництвом дона Хуана або дона Хенаро, а в побуті, на роботі, навчанні без всяких донів під боком. Я пропоную свою відповідь у вигляді практичного курсу, спеціальних вправ і завдань. В його основі лежать 7 принципів сталкінга, вперше описані в книгах Кастанеди (вони цитуються в якості короткого опису уроків).

Звичайно, можна займатися по книгах Кастанеди виключно самостійно. Я і сам так робив. Але разом з цим я робив дурні помилки. Зараз я розумію це, а тоді все здавалося правильним, я був упевнений в собі, в своїх знаннях.

Очевидно, в цьому є плюси: самостійність, автономність, звичка розраховувати на себе, але є і мінуси. Вони закономірні: людина може бути надмірно самовпевнений. Замикаючись в собі, в своєму розумінні прочитаного, дуже легко витратити купу часу і сил на всяку хрень. На помилки і помилки, які очевидні з боку, які легко виправити, якщо вчасно звернути на них увагу. І які можуть завести зовсім не туди, якщо їх не помічати.

Реально дуже мало людей буде займатися без будь-якої підтримки. І зовсім небагато з них будуть розвиватися гармонійно, не створюючи собі зайвих проблем, не калічачи свою психіку перекручено понятими ідеями та установками. Шанс на це приблизно один зі ста. У цьому сенсі підтримка і вчасно отриманий рада можуть здорово стати в нагоді.

Орієнтовний час проходження курсу становить від 3-х до 6-и місяців (в залежності від вашого індивідуального темпу засвоєння матеріалу). Однак ви можете займатися стільки, скільки хочете. Час, протягом якого можна проходити курс не обмежено. Деякі учасники навіть проходять курс повторно (без будь-якої додаткової плати).

https://privatelink.de/?http://onle.org/course/info?id=1
 
Угорі