Що нового?

Придбаний 7 ключів до свого здоров'я. Практична нутриціологія (Ксенія Чорна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 308 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 13.9 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


про товар
Бути здоровим модно. Хоча б тому, що саме здоров'я — ключ до особистого і фінансового успіху. Книга нутриціолога і засновника онлайн-школи "Pro-Здоров'я" якраз для тих, хто вважає за краще профілактику дорогого лікування і піклується про своє самопочуття, не чекаючи серйозних діагнозів.

Ксенія Чорна переконана: наш організм — самовідновлювальна система, потрібно просто знати, як він влаштований, щоб вчасно допомогти. Книга " 7 ключів до свого здоров'я. Практична нутриціологія " якраз навчить нас такої усвідомленості. Ключі — це знання своїх дефіцитних станів, здоров'я ШКТ, правильне харчування, корекція раціону (вас чекають списки стоп-продуктів і тих, які треба обов'язково мати в холодильнику), прийом вітамінів і мінералів і здорові звички. Тепер ви дізнаєтеся про них майже все! І навіть отримаєте в якості бонусу рецепти правильної їжі на цілий тиждень.

А ще Ксенія Чорна навчить бути стійкими на шляху до свого прекрасного самопочуття, цінувати своє здоров'я і бути прикладом щасливої людини.

Анотація
Чому так важливий своєчасний чек-ап організму? Який зв'язок між здоров'ям шлунково-кишкового тракту і імунітетом? Чи обов'язково приймати БАДи? Чим небезпечні цукор і глютен? Навіщо потрібно пити теплу воду? Відповіді на ці питання в новій книзі нутриціолога Ксенії чорної, засновника онлайн-школи "Pro-Здоров'я". Ксенію вже добре знають ті, хто всерйоз піклується про своє самопочуття. Тепер ми маємо найціннішу частину її досвіду під однією обкладинкою. "7 ключів до свого здоров'я. Практична нутриціологія " - це путівник по власному організму і його потребам.

Ксенія Чорна переконана: наш організм — самовідновлювальна система, особливості роботи якої необхідно знати, щоб надавати їй допомогу. Прочитавши книгу чорної, ви дізнаєтеся про те, які продукти потрібно обов'язково мати в своєму холодильнику (спойлер: це не ягоди годжі і не чорна ікра), а від яких сучасній усвідомленій людині краще відмовитися. А ще переконайтеся в тому, що імунітет починається зі здоров'я шлунково-кишкового тракту і корекції дефіцитних станів. І в якості бонусу отримаєте від Ксенії правильне і смачне меню на тиждень для бадьорості духу і тіла. Disclaimer: дана книга не є медичною літературою, використовуйте поради автора тільки після консультації з лікарем.

Формат PDF
https://book24.ru/product/7-klyuchey-k-svoemu-zdorovyu-prakticheskaya-nutritsiologiya-6037987/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі