Що нового?

Набір учасників 70 ключових англійських приводів. Беру участь у тренінгу (Діана Семеничева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5883 ГРН
Учасників: 0 з 63
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 97.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
70 ключових англійських прийменників, які необхідні в реальній мові

Ви перестанете блукати в потемках, не розуміючи в ряді випадку логіку вживання прийменників. Ви можете сказати, що ви неодноразово чули, що у вживанні англійських приводів немає особливої логіки, і потрібно просто запам'ятовувати, як правильно їх використовувати. Але вона є! І я вам це доведу. Більш того, фразові дієслова не могли б існувати в англійській мові, якби не було логіки у використанні прийменників, адже, як відомо, носії мови можуть навіть в момент мови винаходити фразові дієслова з новим значенням, щоб максимально вписатися в контекст.


Деякий час тому я вже проводила тренінг "Все, що ви хотіли знати про приводи". Це був насичений 5-денний тренінг, де я показала різні аспекти використання прийменників - як прийменників часу, місця, напрямки та ін., продемонструвала особливості вживання прийменників з різними частинами промовами, в складі фразових дієслів та ін.

Але я бачу, що тепер є знання, але не вистачає істинного чуття самих прийменників, розуміння логіки їх вживання, щоб ці знання перейшли на рівень підсвідомості, і ви могли з легкістю вживати потрібні приводи в своїй мові, не замислюючись.

Напр., як передати Російський Привід "НА" в фразах "покласти ручку на фотографію" і "він на фотографії". По-англійськи це будуть різні приводи! І таких прикладів можна навести дуже багато. Як бачите, недостатньо знати, що Привід 'на' по-англійськи – це 'ON'.

І що важливо, я не буду вас перевантажувати непотрібними знаннями. Напр., Я не буду давати вам 59 значень прийменника 'FOR', 67 значень прийменника 'IN', 106 значень прийменника 'TO' І 140 значень 'ON'.)) Як завжди, на тренінгу буде тільки те, що стане в нагоді в реальному житті, в сучасній англійській!


https://privatelink.de/?https://info.engexpert.ru/70-english-prepositions/
 
Угорі