Що нового?

Придбаний [9SEO] персональне навчання створенню інформаційних сайтів

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2464 ГРН
Учасників: 0 з 63
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

27262

Всім привіт! В рамках нашого третього марафону починається запис учнів в групи.
У цьому записі я розповім, що у нас буде за навчання, як його можна пройти і яких результатів можна буде досягти.

Кому варто пройти навчання?
  • тим, у кого не виходить заробляти гроші в Інтернет, але дуже хочеться.
  • тим, хто хоче навчитися створювати якісні інформаційні сайти/блоги, які будуть приносити постійний пасивний дохід.
  • тим, кому не вистачає наставника, який допоможе у всьому розібратися.
  • тим, хто хоче збільшити відвідуваність на своєму сайті і поліпшити його.
  • тим, хто хоче створити новий відвідуваний сайт/блог.
як буде проходити навчання?
Я буду персонально працювати з учнями. У кожного учня буде свій кабінет. У ньому періодично (раз в 9 днів) буде з'являтися відео урок і завдання. Учень переглядає урок, виконує всі завдання і відправляє результат на перевірку (просто натискає на кнопку "Перевірити"). Я перевіряю, наскільки правильно виконано завдання. Якщо щось упущено або зроблено неправильно, то – повідомляю про це, і учень виправляє. Якщо все зроблено вірно, я видаю доступ до наступного відео-уроку із завданнями.

Спілкування з учнем відбувається прямо в кабінеті (приватний чат). Ось скріншот Кабінету учня з минулого марафону:

Учень завжди може написати в цей чат і отримає відповідь. Також, Я завжди на зв'язку по скайпу.

Відрахування.
Цього разу було вирішено відраховувати учнів за невиконання завдань. У кожного завдання є свій дедлайн (наприклад, на виконання завдання дається 9 днів). Якщо учень постійно буде тягнути і не виконувати завдання вчасно-з ним доведеться попрощатися.

Зроблено це для того, щоб учні не закидали навчання. Щоб кожен дійшов до кінця і отримав результат. У минулому марафоні ми не відраховували за невиконання, і дуже багато зупинилися вже на перших завданнях. А тепер буде мотивація не лінуватися.

Що отримає кожен учень?

  • Доступ до докладного покрокового відео-курсу із завданнями;
  • Наставника (мене), який перевірятиме кожне завдання;
  • Безкоштовний аудит свого сайту;
  • Безкоштовні консультації з будь-яких питань;
  • Всі бонуси від спонсорів марафону (сервіси, знижки та інше).
  • Гарантію результату. Я впевнений, якщо ви будете виконувати всі мої завдання, ви не тільки створите хороший сайт (або поліпшите старий), але і будете отримувати трафік, а, отже, і дохід з сайту.
про який трафік і дохід йдеться? Все дуже індивідуально і залежить від таких факторів, як: наскільки конкурентну нішу ви виберете, скільки грошей готові вкласти в статті/скільки статей напишете,чи будете переробляти старий сайт або створите новий і т. п.
З власного досвіду скажу, що в середньому у мене одна стаття приносить 10-15 відвідувачів на добу. Це нормальний середній результат. Є сайти, де на одну статтю припадає більше, є де результат доходить до 50 осіб і вище.
І чим більше статей я додаю на сайт, тим більше буде відвідуваність. Ось приклад одного сайту, на якому 148 статей. Статті додаються дуже повільно з моменту створення сайту.

На даний момент я опублікував 150 статей.

Я зацікавлений в тому, щоб кожен учень, який пройшов у мене цей курс, залишився задоволений, отримав необхідні знання і результат. Тому я не тільки передам всі свої практичні знання і навички, але і буду стежити за вашими сайтами в марафоні, як за своїми. Навіть після закінчення навчання, ми будемо спілкуватися і обмінюватися досвідом. Своїх не кидаємо, будьте впевнені.

https://privatelink.de/?http://9seo.ru/obuchenie-sozdaniyu-informacionnyx-sajtov/
 
Угорі