Що нового?

Набір учасників [A3K] Awesome senior compositor. Фотореалістичний композит в кіно і рекламі (Іван Годомін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 16177 ГРН
Учасників: 0 з 163
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 103.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про що курс
На курсі я розповім які методи і прийоми використовую для досягнення фоторіалізму при роботі з матеріалом. Розглянемо технічні аспекти пов'язані з роботою камер і лінзи і прокачаємо художні навички.


Розберемо і дізнаємося на курсі:
- Колірні простори
Чому важливо в композі працювати в лінійному кольорі. як Nuke працює з кольором.
- Лінзові артефакти
Дисторсія лінзи, хроматичні аберації, сферичні аберації, дифракційний glow, lens flare, віньєтування, зерно. Боремося і повторюємо.
- Інструменти
Прикручуємо сторонні скрипти, гізми і плагіни. Редагуємо menu.py і init.py. створюємо дефолтні настройки для інструментів.
- Шари і канали
Все про ноде Merge. Розберемо основні типи змішування, де що краще працює. Навчимося вкомпажівать Хмари, дим, полум'я, оптичні ефекти, 3D рендера і картинки з інтернету.
- Налаштування скрипта
Робота з ТЗ і референсами. Пошук, відбір і підготовка матеріалів. Створення драфту по композиції.
- Камера, проджект
3D в Nuke, імпорт камери, проджект. Аналіз картинки.
- Метпейнт
Збираємо свій метпейнт прям в Nuke-Гнем, фарбуємо і відрізаємо зайве. Додаємо деталей в мейт, Працюємо з атмосферою.
- Робота з деталями
Відновлюємо деталі зображення, фіксуємо яскраві і палені краю, робота з зерном, різними абераціями, повертаємо моушенблер. Best practice, які я використовую у своїй роботі.
-ACES
ACES-найсучасніша система кодування кольору. Налаштування проекту з використанням OCIO. Розберемо типові помилки і як їх не допускати при роботі з aces.
- 3D паси
Що таке AOV паси, як їх збирати. Робота з технічними пасами. Beauty, Diffuse, Reflections, Specular, GlobalIllumination більше не будуть порожніми словами.
- Інтеграція 3D ОБ'ЄКТІВ
Навчимося налаштовувати Look, на прикладі 3D матрьошки, шукати рішення зовнішнього вигляду. Концепція майстер скрипта.
- Контроль якості
Як перевіряти себе в процесі роботи щоб не переробляти все по 10 разів. Я дам готові рішення, щоб ви могли більше зосередитися на творчості.


https://privatelink.de/?https://matematic.xyz/awesome/seniorcompositor
 
Угорі