Що нового?

Набір учасників [acicularis] півень 2.0. + Білоголовий Сип (Ірина Єгорова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 956 ГРН
Учасників: 0 з 8
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 124.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Тепер відеокурс" півень " доповнений новою главою про білоголового Сипа!
Бувають такі вдалі шаблони іграшок, на основі яких можна робити величезну різноманітність інших персонажів. Треба лише незначно змінити базову конструкцію, пропорції, колір, форму, розміри деталей, а також додати характерні особливості певного виду, і ось у вас виходить вже зовсім інша тварина, в якому важко дізнатися оригінал.

Шаблон" півень", виявився саме таким виключно вдалим випадком. На його основі зроблені нові мої герої-Білоголовий СІП, Китоглав і прекрасна птах-секретар. Про білоголового Сипа я зняла відео і включила його до складу курсу про Півня.
Півень-основний курс. Там процес показаний по всіх подробицях з початку і до кінця.
з відеокурсу ви дізнаєтеся:
  • базову техніку сухого валяння
  • Як зробити деталі потрібної форми;
  • Як використовувати різні типи заготовок;
  • Як з'єднувати деталі в єдине ціле;
  • Як швидко зробити тонкі джгутики;
  • Як посадити шийку, пальчики і пір'я на каркас;
  • Як зібрати анатомічно правильну долоньку;
  • Як зліпити пластикові деталі (очі, дзьоб, ніжки)
а додаткова глава присвячена змінам, які потрібно внести, щоб півень перетворився в Сипа, а саме:
  • підбір кольорів вовни
  • характерні пропорції
  • ліплення масивного дзьоба
  • монтаж розкішного пухнастого коміра
півень і його друг СІП-емоційні і товариські. Шия і все пір'я-пальчики в крилах гнуться, тому ви можете поставити пташок в потрібну позу і надати будь-який відповідний ситуації жест.

Пташки-відмінний подарунок зі змістом і гумором, досить тільки зробити необхідні аксесуари і доповнення. Наприклад, додайте герою пару- " бажаю зустріти свою любов!", пару яєць - " поповнення в сімействі!", одне золоте яйце - " удачі!", виводок пташенят - " великого сімейного щастя!", надіньте темні окуляри - " цікавих подорожей!", дайте йому пачку грошей - " достатку!", фарби і пензлі - " творчих успіхів!"Просто невичерпне поле для вашої фантазії! Пластичні і гнучкі крила-руки будуть впевнено і надійно тримати все, що ви в них вкладете.












https://school.acicularis.com/petukh?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=akciya_na_obnovlennyy_master_klass_petuh_20&utm_term=2021-11-03
 
Угорі