Що нового?

Придбаний [affiliate marketing] Арбітраж трафіку (kailetti)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7023 ГРН
Учасників: 6 з 48
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 152.2 ГРН
15%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[affiliate marketing] Арбитраж трафика (kailetti)

Привіт! МЕНЕ ЗВУТЬ КАТЯ І МЕНІ 21 РІК, АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ Я ЗАРОБЛЯЮ 200 000+ ГРИВЕНЬ НА МІСЯЦЬ

Я ВЖЕ БІЛЬШЕ РОКУ ЗАЙМАЮСЯ АРБІТРАЖЕМ ТРАФІКУ І БЛИЗЬКО ШЕСТИ МІСЯЦІВ ЗАЙМАЮСЯ НАВЧАННЯМ

як буде виглядати наша робота

Навчання по відео-урокам
Ви проходите навчання, всі матеріали надані у відео форматі, запис актуальної методики запуску для первобилов, також методика запуску за свій бюджет, відео створення фейсбук аккаунта, роботи зі спай сервісом, роботи з антидетектом, тобто навчання без води і теорії, основний упор зроблений на практику!

Підготовка до роботи і вибір оффера
Ви навчаєтеся на матеріалах, які я надаю, на їх перегляд в середньому йде 5-7 днів (всі матеріали у вас назавжди),
а далі ми переходимо до практики, це і є основа навчання, ви вчитеся запускати рекламу відразу на партнерську мережу або прямого рекламодавця і якщо щось не виходить я завжди на зв'язку стільки скільки вам буде потрібно місяць/півроку/рік і тд, я підтримую зв'язок з усіма учнями, також всі питання ми розбираємо в загальному чаті.

Якщо у вас є невеликий досвід у запуску реклами - це буде плюсом, якщо немає - я вам з усім допоможу. І ми відразу ж приступаємо до роботи і вибору оффера, також я допомагаю знайти прямого рекламодавця для роботи за 50%, щоб якомога швидше вийти на високий стабільний дохід.

Вихід на дохід
Основна суть роботи-запуск реклами за моїми інструкціями, якщо щось незрозуміло або не виходить - я завжди на зв'язку!

загальне навчання з арбітражу

Ви отримуєте не тільки відео-уроки, а мою підтримку на кожному етапі вашої роботи, тобто я вас навчаю тому, як зараз заробляю я, виводжу вас на дохід і після першого доходу також допомагаю з усіма питаннями, які у вас виникають
МЕТОДИКА запуску
  • Авторський відео-курс з первобілінгу в Фейсбуці (запуск на конверсію, на додатки, мій спосіб підійде під будь-яку вертикаль і обходить ризик пейменти) і постійні оновлення для всіх учнів
  • Авторський відео-курс по TikTok
  • Партнерський маркетинг і основні джерела трафіку для початківців
  • Підбір актуального оффера
  • Допомога у запуску в будь вертикалі
  • Топ 15 сайтів про арбітраж трафіку
  • Навчання та інструкція по запуску таргетованої реклами
Витратні матеріали
  • Безкоштовний антидетект
  • Безкоштовний унікалізатор для креативів
  • Відео-курс по створенню фейсбук акаунтів для максимальної економії
  • Мануал по фарму акаунтів
  • Доступ в платний спайсервіс Adheart безкоштовно
  • Найдешевші і якісні мобільні проксі і допомога в їх налаштуванні
  • Недорогі платіжки з мого шопа
  • Посилання на всі шопи, в яких витратні матеріали купую я
ЗВ'ЯЗОК зі мною та оновлення
  • Постійний зв'язок зі мною в будь-якому зручному режимі (телефон, листування, голосові і тд)
  • Підписка на оновлення курсу (методика запуску змінилася - я записала новий відео-укрок, доплат за це не потрібно)
  • Доступ в канал з оновленнями, де я кожен день пишу актуальну інформацію, якщо щось змінилося або я докупила нову інформацію-я завжди ділюся нею зі своїми учнями
  • Загальний чат з усіма учнями, також саппорт чату, який відповідає на ваші запитання, коли я зайнята, щоб у вас була постійна підтримка
завжди ділюся нею зі своїми учнями
  • Безкоштовні консультації для учнів (через місяць/три місяці/рік якщо у вас з'явилися питання, які хочете вирішити у відео-режимі - пишіть мені і ми проводимо консультацію)
  • Щотижневі групові дзвінки
http://kailettiwork.tilda.ws/affiliate-marketing
 
Останнє редагування модератором:
Угорі