Що нового?

Придбаний [Agesandra] Великий вокальний марафон (Олександра Попова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 1 з 32
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 35.8 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
великий вокальний марафон: 15 відео-уроків по 20-25 хвилин

На даному марафоні ми зануримося в основи афро-американського вокалу.

це мистецтво співати розслаблено, але сильно. Просто, але геніально.

Ми вивчимо мелізматику, розширимо діапазон на пів-октави за американським методом, прочистимо дихання і відновимо тілесний і внутрішній ресурси.


4 вокальних методики марафону:
  • Афро-американський вокал
  • етнічний вокал (Індія, Норвегія)
  • вокальна-йога
  • елементи сучасного бельканто (Італія)
що робимо на марафоні:

  1. Розкриття сильного і потужного звуку по-афро-американськи (живі інструменти і спів особливих практик під барабан).
  2. Мелізми, джазові та етно нюансування.
  3. Розвиток всіх видів вібрато і тембру.
  4. Звільнення від тілесних і дихальних затискачів (робота по чакрам, центрам тіла).
  5. Пісні в стилях соул, джаз.
  6. Робота з лайв інструментами і спів під них для розвитку слуху: флейта, фортепіано, дарбука (барабан), рабаст драм (ханг-драм), калімба.
  7. Вчимося співати в стані пустощів і свободи, як це роблять Боббі Макферрін, Індія Аріє, Уїтні Х'юстон, Бьенс.
викладач: Еджісандра (Олександра Попова)

інформація з офіційного сайту:
"Співаю з раннього дитинства, дуже люблю афро-американські та етнічні стилі вокалу, де можна проявити політ і силу голосу.

Отримавши професійну освіту на відділенні "естради та джазу", я відкрила проект "Школа усвідомленого вокалу", в роботі з голосом я використовувала нестандартні методи для того щоб людина могла розслабитися і співати без затискачів. У своїй роботі я намагаюся йти вглиб, розуміючи що вільний голос народжується у вільному тілі.

На даний момент я виступаю в Європі і США, виконуючи Соло в джазових мюзиклах, будучи частиною міжнародного проекту "Viva kultura", до складу якого входять артисти з усього світу".

вартість курсу: 3000 рублів,


вітаю вас, дорогі дівчата!



Я Эджисандра! Співачка в стилях джаз, соул, етно, засновниця Школи йога-вокалу. Виступаю в Європі та США, веду вокальні майстер-класи по всьому світу.

На даному марафоні ми зануримося в основи афро-американського вокалу.

Це мистецтво співати розслаблено, але сильно. Просто, але геніально.

Ми вивчимо мелізматику, розширимо діапазон на пів-октави за американським методом, прочистимо дихання і відновимо тілесний і внутрішній ресурси.

щасливого марафону! Чекаю вас.


продажник:
https://agesandra.com/bvm
 
Останнє редагування модератором:
Угорі