Що нового?

Набір учасників Аюрведична Ароматерапія: Секрети практики, лікувальні та косметичні рецептури (Юлія Крушанова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

8 років мого життя з 2002р були присвячені медичній ароматерапії. Я очолювала Школу ароматерії, об'їздила весь колишній СРСР з навчальними курсами для лікарів, косметологів і акушерів, вела щотижневі рубрики і писала статті в журналах ELLE, MARIE CLAIRE, PSYCHOLOGIES, ЗДОРОВ'Я, COSMOPOLITAN, давала інтерв'ю на радіо, брала участь в популярних телепередачах.

Сьогодні аюрведичної ароматерапії я навчаю в своїй школі "Floreus curatio" і мої учні подали ідею зробити вебінар саме з практичного застосування ефірних масел. Поділитися 17-ти річними напрацюваннями створення кремів, засобів для тіла і волосся, перевіреними рецептами лікувальних сумішей.

вебінар "Аюрведична Ароматерапія: Секрети практики, лікувальні та косметичні рецептури" буде в кінці вересня на 4-5 годин, буде доступний в записі в закритій групі і там же - всі відповіді на питання.

на вебінарі "Аюрведична Ароматерапія: Секрети практики, лікувальні та косметичні рецептури" буду розкривати:
* всі нюанси роботи з ефірними маслами,
  • як вибирати якісні масла,
  • як зібрати мінімальний набір з найбільш" робочих " масел для косметичного та лікувального застосування,
  • як складати лікувальні суміші,
  • поясню принципи підбору масел по Аюрведе!
  • дам мої улюблені рецептури для росту волосся, антицелюлітні і тд.,
  • навчу вибирати бази для кремів, гелів і мусів,
  • Як правильно в них вводити ефірні і рослинні масла, і інші косметичні інгредієнти,
  • як робити пілінги з ефірними маслами та ін.

Сайт, що продає:
https://www.instagram.com/p/B2WflJohwJu/
 
Угорі