Що нового?

Придбаний [Академія фахівців індустрії здоров'я] Модуль 3 специфіка роботи з клієнтами (Ольга Баян)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6026 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 77.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

СТАНЬ експертом в нутриціології
Отримай освіту в сфері нутриціології, дієтології та здорового способу життя з дипломом державного зразка від АСІЗ та Інституту профілактики (ІПЗА)
  1. Ви отримаєте сертифікат про проходження кожного конкретного модуля від Інституту профілактики залежностей і Адиктології, а при проходженні всіх 4 модулів-офіційний диплом державного зразка про підвищення кваліфікації як " Консультант в області управління персональним здоров'ям "від" Академії фахівців індустрії здоров'я " та Інституту профілактики залежностей і Адиктології.
  2. ви дізнаєтеся секрети біохімії, біомеханіки, фізіології, фітнес-навантажень і раціонального харчування від провідних експертів сфери і професійних вчених.
  3. ви придбаєте необхідну документацію і реальні навички для побудови кар'єри в індустрії здоров'я: опитувальники, додаткові матеріали, а також готові системи роботи з вашими майбутніми клієнтами.
  4. Ви отримаєте можливість побудувати успішний бізнес у сфері спорту та харчування.
  5. ви знайдете професію до душі або поглибите свої навички в поточній кар'єрі.
  6. ваші клієнти будуть вами пишатися!
  7. кращі студенти будуть офіційно працевлаштовані в партнерські організації.
Чому нас вибирають
підтвердження результату
HealthKurs-це офіційна навчальна програма. Всього за 1,5 місяці (тривалість кожного модуля) отримаєте сертифікат про проходження від Інституту профілактики (ІПЗА) і АСІЗ, а за півроку - диплом державного зразка (при проходженні всіх 4 модулів). Ліцензія на освітню діяльність №038011 від 10.11.2016

зручний час навчання
Навчайтеся в будь-який зручний вам час. У разі, якщо ви не зможете бути присутніми на заняттях онлайн, у Вашому Особистому кабінеті будуть доступні відео-записи курсів, домашні завдання і додаткові матеріали.

унікальність
Почніть навчання в найближчий місяць. HealthKurs - це унікальна адаптована професійна програма для людей без медичної та будь-якої іншої освіти.

навчання в будь-якій точці світу
Беріть участь в програмі з будь - якої точки світу-навчання проводиться онлайн. З Особистого кабінету ви завжди зможете задати питання викладачам.

вибір курсів
Дробіть програму і вибирайте для проходження тільки цікаві вам модулі з 4 представлених.

знання від професіоналів
Отримайте якісні знання від кращих професіоналів індустрії харчування, спорту, фітнесу та медицини.

Модуль 3"специфіка роботи з клієнтами"
  • "Психологія здорового способу життя".
  • "Постановка мети роботи з клієнтом. Типи клієнтів і запитів в Health-коучингу".
• "Усвідомленість і чутливість. Практиці mindfulness".
  • "Психологія харчової поведінки в нормі. Робота з переїданням".
  • "Психологія порушень харчової поведінки. Інструменти Діагностики та способи організації роботи".
  • "Здоровий сон. Ефективне відновлення".
• "Мотиваційне інтерв'ю".
• "Звички з точки зору психології. Формування і руйнування звичок".
  • "Модель рівнів зміни поведінки. Коучинг здоров'я. Ч. 1".
  • "Модель рівнів зміни поведінки. Коучинг здоров'я. Ч. 2".
• "Методи роботи з клієнтами зі зміненою харчовою поведінкою".
  • "Розробка стратегії і тактики роботи з клієнтом".
  • "Робота з клієнтами з легким ступенем алкогольної залежності і тютюнопалінням".
  • "Техніки і прийоми управління стресом".
  • "Техніки і прийоми управління енергією".
після проходження модуля ви зможете:
  • оцінювати психологічний статус ваших клієнтів;
  • закріплювати позитивну поведінку ваших клієнтів і проводити профілактику зривів;
  • змінювати поведінку ваших клієнтів з використанням багаторівневих моделей;
  • грамотно і ефективно проводити коучинг в онлайн і офлайн режимах.
тривалість: 38 академічних годин






https://healthkurs.ru/
 
Угорі