Що нового?

Набір учасників [[Академія Кіадо] Гармонія 5 Стихій. Теорія і Практика (Сонг Парк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2574 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 76.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

КУРС СКЛАДАЄТЬСЯ З 2 ЧАСТИН: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА.

Ви можете купувати і вивчати їх разом або окремо!

теоретичний курс "введення в теорію і діагностику 5 стихій"
Даний курс ставить за мету познайомити з основами традиційної східної медицини. Він замислювався перш за все як теоретична база для тих, хто користується LT (Life Tracker) – простий і ефективною системою оцінки здоров'я, доступною абсолютно всім, у кого є смартфон і інтерес до даного питання, але може бути також бути корисний і будь-якій людині, зацікавленій в оздоровленні і збереженні свого здоров'я, довголітті і активного життя.

Для підтримки здоров'я сьогодні є важливим фактором розуміння людиною свого власного організму і основних функціональних систем і життєво важливих органів. маючи про це ясне уявлення, людина може усвідомлено підтримувати здоров'я і регулювати свій стан на ранніх стадіях порушень і розладів, а також розпізнавати ознаки таких відхилень

Курс складається з 5 відео-лекцій по 2 години.

практичний цикл занять "гармонія 5 стихій" складається з серії по п'ять практичних занять, кожне з яких буде присвячено одній з 5 стихій. У цьому циклі будуть представлені 3 серії практик. Перша серія буде присвячена роботі з енергією каналів 5 стихій. Друга буде спрямована на фізичні аспекти здоров'я, пов'язаний з 5 стихіями. Третя серія буде адресувати психічні аспекти здоров'я, відповідно до 5 стихіями ...

практичні заняття "гармонія 5 стихій" складаються з 3-х тем:
  • енергія П'яти стихій (5 занять по 50 хвилин)
  • П'ять стихій і фізичне здоров'я (5 занять по 50 хвилин)
  • П'ять стихій і психічне здоров'я (5 занять по 50 хвилин).
  • для бажаючих придбати "LifeTracker" - Знижка 1000 руб. (при покупці приладу)
https://kiaido.com/product/kurs-garmoniya-5-stihij/
 
Угорі