Що нового?

Придбаний [Академія усвідомленого мислення] трансформація відносин (Ольга Коробейникова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7350 ГРН
Учасників: 0 з 129
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 59.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

6 насичених трансформаційних днів
Унікальна можливість опрацювати глибинні причини невміння вибудовувати довірчі відносини в парі

Шанс трансформувати відносини, побачити себе з боку, вийти зі стану глухого кута і невизначеності, відчуття внутрішньої самотності

Дозвольте енергії, яка витрачалася на придушення конфлікту всередині сім'ї, розкритися в діловій сфері, створюючи приплив ділових можливостей, розкриваючи коло спілкування і однодумців.

Авторський КУРС для вас, якщо
  • ви не задоволені вашими стосунками з чоловіком/партнером
  • ваша сім'я на межі розриву
  • ви хочете налагодити свої відносини
  • не можете прийняти рішення, розлучитися або дати відносинам шанс
  • ви все контролюєте в парі і відчуваєте занепад енергії і сил
  • ви не можете прийняти рішення про розлучення, хоча розумієте, що це необхідно
Програма курсу

День 1
"Як раніше, вже ніколи не буде" або куди йде те почуття закоханості, яке одного разу поєднало серця двох людей?
Лекція 1 година + 0.5 години трансформаційна медитація"Відродження стану закоханості".

День 2
"Сімейний човен розбився об побут" або чому в родині один з партнерів все тягне на собі, а інший користується цим і приймає як належне?
Лекція 1 година + 0,5 години трансформаційна медитація "звільнення від установки "мені більше всіх треба".

День 3
"Діти скріплюють відносини" або чому, з народженням дитини відбувається відсторонення один від одного, і, як правило, чоловік відчуває себе зайвим в сім'ї?
Лекція 1 година + 0.5 години трансформаційна медитація"Возз'єднання з батьком".

День 4
"Через Декрет я втратила себе" або чому жінці складно відновитися в кар'єрі після виходу з декрету і як це змінити?
Лекція 1 година + 0.5 години трансформаційна медитація "зцілення психологічної травми після декрету "я відстала від колег".

День 5
"Фінансові кризи зруйнували наші відносини" або як подружжю зберегти почуття поваги один до одного навіть у складні кризові часи і вийти з них з гідністю.
Лекція 1 година + 0.5 години трансформаційна медитація"вихід з фінансової кризи".

День 6

"Чи є у нас шанс на відродження відносин" або як знайти нові відносини після розлучення?
Лекція 1 година + 0.5 години трансформаційна медитація "знаходжу себе як особистість".
+ 2 години бліц-розбори запитань учасників у форматі запитання-відповідь.

https://privatelink.de/?https://quantacademy.ru/razvod_ili_transformation
 
Угорі