Що нового?

Набір учасників [[Академії Кіайдо] 8 Основ Китай Цигун

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 60
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Марафон "8 Основ Кіай Цигун" представляє комплекс вправ, які застосовують рух, дихання і звучання як інструменти для збереження, підтримки, відновлення і зміцнення здоров'я і благополуччя. Цей комплекс доступний для людей з будь-яким станом здоров'я і рівнем підготовки. Тому він представлений в трьох варіантах:

  • сидяча форма,
  • базова форма
  • і вища форма.
можна освоювати їх послідовно, можна спробувати відразу вищу форму. Сидяча форма призначена для тих, хто обмежений станом здоров'я або умовами практики. Наприклад, цю форму можна застосовувати в офісі або вдома, беручи паузу від комп'ютера, а також для відновлення здоров'я після тривалої або серйозної хвороби.

Базова форма призначена для тих, кого цікавить проста і ефективна форма для підтримки здоров'я, що не займає багато часу, але дозволяє без особливих зусиль отримати повноцінне навантаження всіх частин тіла. Дихання і звучання допомагає зняти стрес і налаштуватися на трудовий день. Регулярна практика дозволяє підтримувати хорошу фізичну форму і настрій.

Вища форма може зацікавити тих, хто хоче по-справжньому освоїти дихання, управляти своїм станом, зміцнити здоров'я, підвищити життєвий тонус, омолодити тіло, розвивати свідомість і енергію.

"8 Основ" благотворно впливають на всі життєво важливі органи і функціональні системи організму. Фізично розвивається гнучкість і еластичність тіла, енергетично відкриваються канали і додається сила, психічно знімаються нервові напруження і досягається глибоке розслаблення. Розум стає більш зібраним і уважним і одночасно більш спокійним і стабільним. Свідомість прояснюється і стає стійким до стресу і змін, дієвим і вільним від напружень і заплутаності.

https://kiaido.com/study/kurs-kiai-qigong/
 
Угорі