Що нового?

Набір учасників Акара-Нумерологія (Анна Матарі, Анна Лісовська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6618 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 99.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
після закінчення курсу Ви зможете за 5 хвилин скласти нумерологічну карту людини (свою, сім'ї, друзів і клієнтів)
тобто:
  1. Бачити потенціал душі, а також основні ресурси і виклики, що перешкоджають найбільш повній реалізації потенціалу
  2. у Вас з'явиться набір необхідних трансформаційних інструментів для реалізації потенціалу душі.
  3. Проводити повноцінні нумерологічні консультації для інших людей, надихаючи і підносячи їх на шляху їх душі
Акара-Нумерологія-прекрасний інструмент для самопізнання, що допомагає зрозуміти себе і близьких людей, а також простий і ефективний спосіб розширити практику психолога, консультанта, йога і людей інших допомагають професій. Після закінчення курсу ви зможете за 5 хвилин скласти нумерологічну карту людини (свою, сім'ї, друзів і клієнтів).

Формат курсу:

  • - 2 відеолекції: 4,5 і 5 годин (вільне вивчення протягом тижня)
  • - 1 онлайн заняття (відповіді на питання)
Формат групи-учасникам групи буде дано тиждень для вивчення курсу. Курс розбитий на 2 лекції по 4,5 і 5 годин, ви можете проходити курс в будь-якому зручному для Вас темпі. В кінці тижня відбудеться онлайн-заняття, на якому ви зможете задати всі необхідні питання + 2 години практичних занять в якості практикуючого нумеролога, з атестацією від тренера курсу Анни Лісовської.
Як учасник курсу Ви отримуєте постійний доступ до закритої групи в Facebook, де зможете задати всі ваші запитання тренеру, А також обговорити їх з іншими учасниками нашого нумерологічного співтовариства
  • введення в тантричну нумерологію
  • загальний алгоритм розрахунку чисел за системою Акара-нумерології-числа душі, дзеркала, подарунка, долі і шляху.
  • докладний розбір властивостей кожного числа, при різних позиціях (душа, дзеркало, подарунок, доля і шлях).
  • практичні рекомендації щодо гармонізації-як допомогти подолати внутрішні виклики, пов'язані з властивостями чисел у слабкій позиції, і як допомогти найкращим чином використовувати ресурси
  • учасники курсу отримують постійний доступ до закритої групи в Facebook, де зможете задати всі ваші запитання безпосередньо тренеру курсу, а також обговорити їх з іншими учасниками курсу.
основне завдання ПРАКТИКИ-допомогти людині стати
ЩАСЛИВИМ І ГАРМОНІЙНИМ!
  • більш глибоке розуміння себе-ключ до щасливого і усвідомленого життя. Ви будете знати і розуміти більше про пріоритети, над якими Вам слід працювати. Ви отримаєте конкретні інструменти з опрацювання своїх викликів і трансформації їх. Для тих, хто вже проходив нумерологічну консультацію — Ви дізнаєтеся багато нового по роботі зі своєю індивідуальною картою
    • Ви зможете допомагати іншим людям більш усвідомлено проживати їх життя, змінювати складні установки, пов'язані з негативним впливом нумерологічних аспектів, усвідомлювати і приймати ресурси, і реалізовувати їх унікальний потенціал
    • Ви отримаєте додаткову спеціалізацію, яку зможете практикувати окремо або поєднуючи з іншими методами консультування та навчання людей
    • Ви зможете скласти нумерологічні карти своєї сім'ї і друзів, бачити перетину і взаємозв'язок нумерологічних аспектів. Часто буває, що в сім'ї грають важливу роль одні і ті ж аспекти, Вам буде зрозумілі взаємини в сім'ї і в колі друзів
Акара-Нумерологія
Знання, доступні тільки присвяченим, тепер відкриті
система Акара-нумерології прийшла з Індії, довгий час вона ставилася до таємниць, що належали тільки присвяченим. В середині минулого століття завдяки дару вчителя Йоги Бхаджана ці знання стали відкритими, і тепер кожен бажаючий має можливість познайомитися з практикою Акара-нумерології.

в основі нумерологічної карти лежить розрахунок 5 основних чисел, кожне з них відображає той чи інший аспект в житті людини — ресурси, складності і потенціал.

Число душі-ядро вашої ідентичності. Число душі показує ваші внутрішнє ставлення з собою, з нескінченним, безмежною частиною вас самих. Це ключ до з'єднання з вашою творчістю і глибиною.

число дзеркала показує природу ваших відносин з іншими людьми і зовнішнім світом. Це число описує те, через що вам потрібно пробитися, щоб бути успішним у ваших стосунках з іншими. Це ваша " перевірка "(тест) в житті.

число подарунка описує даний Богом талант. Вам не потрібно працювати для цього; це вже тут і ваше. Вам просто потрібно прийняти цей подарунок.

число долі показує головну особливість, над якою ви працювали протягом життя (або навіть протягом декількох життів), яку Ви розвивали за допомогою особистої жертви і зусилля. Число долі-це ресурс, який сприймається нами як навик.

Число шляху це ключ до наповненого життя, завдяки розумінню хто ви і навіщо ви тут на цій планеті в цей час. Щоб ви відчували себе виконаним і успішним, ваш шлях це єдина головна особливість, яку ви повинні проявляти в щоденному житті. В іншому випадку ви будете завжди відчувати, що "чогось не вистачає" у Вашому житті.

автори курсу:
Анна Матарі

  • Автор і ведучий тренінгів з нумерології і хроніках Акаші, письменник, громадський діяч.
  • Коли я вперше побачила свою нумерологічну карту, мені здалося, що в цей момент все ніби встало на свої місця. Все, про що я інтуїтивно здогадувалася, що дізналася за роки різних практик — все це було розраховано, грамотно розкладено по поличках і представлено в простому і ясному вигляді, що дає чіткі і повні інструкції до самопізнання і духовного зростання. Мені тут же захотілося прорахувати карти всіх друзів і родичів, щоб поділитися з ними цими безцінними знаннями. Так, в чомусь несподівано для мене, почався мій шлях нумеролога. Зробивши десяток консультацій друзям і родичам, Почувши слова подяки і захоплення, я стала практикувати нумерологію з клієнтами, яким було це цікаво. Зараз кількість проведених нумерологічних консультацій давно перевищила кілька сотень, і іноді я сміюся, що, поговоривши з людиною, можу тепер показувати зворотний номер — вгадувати його дату народження на основі того, що він про себе розповідає -) жарти жартами, але дуже часто мені це дійсно вдається.
  • З радістю поділюся з Вами накопиченими за 10 років практики знаннями в області нумерології і дослідженнями потенціалу душі. В основу мого курсу покладені знання, безпосередньо отримані мною від вчителів, а також великий практичний досвід консультацій
Анна Лісовська-ведуча курсу
  • сертифікований тренер Акаші-методу в центрі Анни Матарі
  • ведуча курсів "Базовий курс з акара-нумерології", просунутий курс з акара-нумерології"," тренерський базовий курс з акара-нумерології"," Базовий курс Акаші-методу"," Тренер тренерів Акаші-методу"," енергетичне зцілення"," енергетичне зцілення - тренерський курс"," діти епохи Водолія – гармонійні відносини з дитиною","розвиток інтуїтивних здібностей в собі і дитині".
  • цілитель, тантричний нумеролог, астропсихолог
  • щаслива жінка, дружина, мама двох прекрасних дочок
https://privatelink.de/?http://annamatari.ru/akaracourse/
 
Угорі