Що нового?

Придбаний Активація любові (Юлія Вороніна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 625 ГРН
Учасників: 0 з 34
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
днями мене перехопила моя давня клієнтка, ми проговорили більше години і я покроково їй розписала, що, як, коли вона повинна робити в найближчі місяці. Дала їй схему активацій, розповіла, що з великою ймовірністю її чоловік буде лікарем, розповіла, де і коли потрібно його шукати, порекомендувала терміново з'їхати від батьків і, звичайно ж, розповіла, що їй потрібно в собі пропрацювати.
Клієнтка поїхала натхненна і щаслива (не дарма їхала до мене 180 кілометрів smiley) а я подумала про те, що та інформація, яку я їй дала, може допомогти дуже багатьом стати щасливішими. І протягом п'яти хвилин мною було прийнято трохи божевільне рішення-провести спеціальний курс heart"Активація любові" heartдля дуже вузького кола наших клієнтів.
Цей курс важливий і потрібен для всіх. І зовсім не важливо, чи шукаєте ви свою другу половинку або ж вже перебуваєте у відносинах. Наш курс допоможе вам багато в чому розібратися і навіть, можливо, комусь врятує життя. Цей курс-погляд на любов і відносини через нашу карту долі і метафізику. Це курс про те, як знайти свою другу половинку, як зрозуміти свій "романтичний" потенціал, як уникнути проблем у відносинах і зміцнити їх, як активувати енергії любові у Вашому житті і про багато-багато іншого.
Та інформація, яку я хочу вам дати, може підірвати мозок і знести дах (в хорошому сенсі), адже ті знання, якими я з Вами поділюся дуже серйозні, і, як правило, їх можна отримати лише на професійних і дуже дорогих курсах.
Я вже сказала, що ідея провести цей курс народилася спонтанно, хоча я навіть не впевнена, що вона народилася у мене, підозрюю, що мені її "народили" мої вчителі і помічники (з Тонкого світу). Значить, це дійсно комусь зараз потрібно.
Програма курсу:
Чи завжди можна залучити відносини?
Головна умова, без якого неможливо вийти заміж, одружується, створити сім'ю.
Як зрозуміти, що цей чоловік (жінка) на Вас в найближчі двадцять років не одружується.
12 палаців долі і відносини.
Як обдурити долю.
Коли після весілля категорично не можна жити з батьками.
За яких обставин ви можете познайомитися з вашою другою половинкою.
Хто завагітніє раніше шлюбу?
Хто познайомить Вас з чоловіком (дружиною)?
Коли марно шукати чоловіка (дружину) "серед своїх"
Який чоловік (дружина) вам дійсно потрібен (потрібна).
Як читати відносини в Бацзи і Ци Мень.
Оракул Ци Мень і передбачення відносин.
Зірки самотності і вдови (коли краще не виходити заміж).
Червона Сваха.
Активації для любові і зміцнення відносин.
Квітка Романтики: тонкощі і нюанси активації.
Що працює, що ні.
Як правильно вибрати дату Для активації, навіщо вибирати структуру в секторі.
Техніка"Заштовхування людей".
Активація "Червоної Свахи".
Активація Зірок Любові.
Як правильно вибрати дату для звернення до Божества любові.
Формула Палацу Шлюбу.
Формула Будинку Шлюбу.
Прогулянки за любов'ю.
І багато-багато іншого.
На завершення заходу ми відійдемо від метафізики і поговоримо про переконання і програми, які заважають відносинам.
Крім того, я розповім кілька ритуалів на любов.
https://privatelink.de/?https://www.pozitivim.by/pages-view-548.html
 
Угорі