Що нового?

Придбаний Активне життя на здорових ногах (Олена Шведова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1092 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 94.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ви вже замучилися з хворими ногами!
Ліки, мазі, уколи лише тимчасово
знімають біль, а потім знову болю підступають.
А з ними-і суцільні обмеження:
Ви не можете повноцінно займатися спортом
Вам складно робити прибирання в будинку
Ви не можете піднімати дітей на руки
Ви не можете будувати плани на вихідні, відпустку, так як не впевнені в стані своїх ніг
Знизилася працездатність-біль в ногах забирає сили
Ви боїтеся лягати спати-адже ночами біль в ногах особливо посилюється
Під час ходьби ноги ніби пронизує електричним струмом
Ви не вірите, що щось може допомогти вам полегшити муки
Ви втомилися витрачати десятки тисяч рублів на ліки
Ви боїтеся, що стан ніг погіршиться настільки, що вам доведеться йти на операцію
У вас дуже часто поганий настрій, тому що вас засмучує біль в ногах.
І ви хотіли б поліпшити стан своїх ніг, але вас мучить питання:

Чи є взагалі на світі засіб, який здатний допомогти вам позбавитися від болю в ногах?


Так, така система є. І вона дійсно дає дуже потужні результати. Чому такі результати не дають мазі і таблетки? Все просто. Система працює комплексно. Неможливо лікувати хворобу, якщо діяти на неї з одного боку. Потрібно підходити відразу з усіх боків, поступово оточувати її і не залишати болю жодного шансу! На жаль, дуже запущені захворювання вже не піддаються повному лікуванню. Але навіть в цьому випадку можливо поліпшити стан і позбутися від болю в ногах.

чому я так впевнена в тому, що комплексна система лікування ніг допоможе вам?
Тому що я не взяла цю систему зі стелі. Вона народжувалася протягом багатьох років. Багато хто знає, що у мене клініка альтернативної медицини в Ізраїлі, "гармонія". Так ось всі техніки я можу відпрацьовувати постійно. І на практиці бачу, що дає результат, а в яких техніках немає сенсу. Вам Я не даю сирий матеріал. Ви отримуєте вже готову систему, яка дійсно працює.

Щоб зібрати цю систему мені знадобилося більше 20 років постійного практичного досвіду, більше 2000 000 рублів на різні курси підвищення кваліфікації. І незліченна кількість прочитаних книг і матеріалів.

Ви, зрозуміло, можете повторити мій шлях - і створити власну систему лікування ніг. А можете взяти ті комплексні знання, які я вже приготувала для вас - і почати по кроках просуватися до здоров'я ваших ніг, без болю, набряків, хрускоту в колінах.

комплексна система лікування ніг приносить швидкі результати
Я не буду говорити про те, що ви вилікуєте ноги миттєво і вже після першого заняття у вас раз - і все пройде чарівним чином. Але, при регулярному виконанні технік ви дійсно вже через 3-4 дні відчуєте помітне полегшення. Причому, на відміну від таблеток, ви зніміть методиками не симптом, а саме усуньте причину болю в ногах.

І ви зможете самі переконатися в тому, що техніки дійсно дають результат.

комплексна система лікування ніг проста в застосуванні
Я взагалі прихильник простих і швидких технік. Таких методик, які без проблем запам'ятовуються і вбудовуються в звичайне життя. Тому що складні методики потрібно згадувати, для того, щоб їх виконати - потрібно кожен раз збирати себе як на подвиг. З простими техніками розмова коротка Взяли-зробили-отримали результат.

Прямо зараз давайте уявимо, що болі в ногах пішли, а замість болю у Вашому житті з'явилася:
  • Легка Хода. Ви знову можете ходити на підборах, купувати красиві туфлі і взуття, яка вам подобається
  • активне життя. Ви знову (як же ви про це мріяли) гуляєте, довго ходите, насолоджуєтеся життя. і світом навколо.
  • Свобода! Свобода без болю, свобода без сковуючих рухів, свобода без страху болю ночами, свобода без остраху підвернути ногу на вулиці
  • можливість будувати власні плани. Так, коли біль не диктує свої умови-ви знову можете планувати свої вихідні, щось придумувати, зустрічатися з рідними і друзями.
  • радість спілкування з близькими. Часто вам доводилося собі в цьому відмовляти. Тепер, коли ноги не болять - ви можете зустрічатися з рідними, спілкуватися з ними, проводити з ними більше часу
Приєднуйтесь до курсу"активне життя на здорових ногах".
Ось, які модулі ми розберемо під час тренінгу
Модуль №1.
Діагностика

Логічно, що для того, щоб лікувати причину захворювання ніг - потрібно знати цю саму причину. Саме пошуком причини захворювання ми з Вами і займемося. Для цього проведемо просту діагностику. Вам не потрібно буде нікуди йти або їхати. Всі тести і техніки зробимо в прямому ефірі-і до кінця модуля ви будете чітко розуміти, в чому причина вашого захворювання і що робити з цим далі.

Модуль №2
Лікування болю в тазостегновому суглобі

Після діагностики переходимо до лікування тазостегнового суглоба. Болі в цій області не тільки заважають вести активний спосіб життя: присідати, займатися спортом, гуляти, робити прибирання в будинку. Болі в тазостегновому суглобі постійно завдають дискомфорт під час сну. Ви страждаєте безсонням-в результаті вранці прокидаєтеся розбитим і втомленим. У цьому модулі за допомогою простих технік ви зможете позбутися від болю в тазостегновому суглобі і внаслідок цього зможете:
  • почати присідати без болю
  • довше ходити або бігати
  • покращиться сон
Модуль №3.
Лікування колінного суглоба

Найбільш вразлива частина наших ніг-коліна. На жаль, найчастіше клієнти і передплатники скаржаться саме на болі, хрускіт, дискомфорт в колінному суглобі. Якщо болять суглоби, то це відразу ж відбивається не тільки на всьому організмі, але і на якості всього життя. Ви вже не так жваво ходите, різкий біль в коліні пронизує весь організм, при навантаженні коліна можуть опухати. Запобіганням цих проблем ми з Вами займемося в цьому модулі. У підсумку ви:
  • позбудетеся від болю в колінах
  • почнете присідати без хрускоту і болю в колінах
  • зможете ще довше перебувати на ногах, без болю
Модуль №4
Зміцнення гомілковостопного суглоба

Якщо є проблеми з гомілкостопом, то це не тільки болю. Часто ноги підвертаються і люди, елементарно, бояться впасти на вулиці. Тому спеціально для вас я підібрала техніки, які:
  • зміцнять гомілковостопний суглоб
  • позбавлять вас від постійного підвертання ніг
  • позбавлять від болю в області голеностопа
  • поліпшать стан при плоскостопості
  • знімуть набряк стопи
Бонус №1.
Відеоурок " позбавлення від болю в коліні. Вивільнення сідничного нерва "

  • завдяки цьому бонусу ви:
  • позбудетеся від болю в коліні
  • Вивільніть сідничний нерв
  • позбудетеся від болю в сідниці і куприку
  • поліпшите кровопостачання органів малого таза.
  • поліпшите стан ніг в цілому
Бонус №2.
Відеоурок"Сушка тіла в домашніх умовах"

Завдяки цьому бонусу ви:
  • позбудетеся від застійної рідини в організмі (часто помилково прийнятої за жир)
  • позбудетеся від набряків ніг
  • позбудетеся від болю в ногах, викликаних набряками
  • відчуєте легкість у всьому тілі
Бонус № 3.
Відеоурок"розкриття тазових кісток"

Завдяки цьому бонусу ви:
Позбавитеся від болю в тазостегновому суглобі
Позбавитеся від болю в попереку
Відновіть роботу внутрішніх органів малого таза: сечостатевої системи".

https://privatelink.de/?https://lp.veryhealthy.ru/shvedova/av/nogi/offer/
 
Угорі