Що нового?

Набір учасників Акварельная зарядка - закрытый клуб (Мария Остапенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 442 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про клуб
Як більше не витрачати час даремно, в болісних пошуках ідеї для малювання, знаєте?

Всі свої щоденні ефіри я зберігаю, монтую і відправляю в закриту групу в вк і фб (групи з однаковим наповненням, вибирайте ту соцмережу, де вам комфортніше)

✅ Від вихідної акварельної зарядки в Instagram Клуб відрізняється тим, що там уроки опівночі не перетворюються в гарбуз, що на екрані немає коментарів, але є фотореференс в кадрі, і дивитися можна на будь-якому пристрої!

✅ З 29 січня дивитися майстер-класи можна в прямому ефірі на YouTube, запис зберігається і доступна відразу ж після ефіру

✅ Таким чином, під час зарядки Клуб щодня поповнюється новим уроком. На сьогоднішній день там вже більше 400 відео! І всі вони, зауважте, доступні в повному обсязі, коли б ви не вступили в Клуб!

Я орієнтуюся на цифру 20 нових відео на місяць. Масштаб контенту оцінили?)

✅ В будь-який день, в будь-який момент для вас готова ідея, що помалювати!

Не треба чекати музу, не треба шукати референс, все вже є, сідай, вмикай та малюй, був би годинку вільного часу! Я допоможу вам заощадити час пошуків і метань!

Вся стрічка Instagram-аккаунта most_art01 є каталогом майстер-класів клубу

✅ Щосуботи в клубі проходить прямий ефір з розбором робіт учасників за сюжетами акварельної зарядки будь-якої давності



продажник:


https://mariaostapenko.ru/club
 
Угорі