Що нового?

Набір учасників Алгоритми і секрети успішного ведення бізнесу в сфері нумерології, астрології (Марія Чернова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ви отримаєте: запис вебінару. Цінність цього вебінару не тільки в інсайтах і алгоритмах, яких вам не вистачає
короткий опис:
  • вебінар складається з декількох частин. Я раджу вам підготувати блокнот і ручку. Пам'ятайте, що цей вебінар буде навчальним, я буду дуже багато говорити і все строго по справі, вам буде, що записати.
  • перехід в новий діапазон дається складно тим, хто не розуміє алгоритму, у мене він є. І, якщо ви хочете перейти в нього, то цей вебінар стане для вас відмінним вкладенням в нову главу Вашого життя. Навіть якщо ви не плануєте відкривати свою школу, якщо ви є експертом в іншій області, вам 100% буде корисно дізнатися цей алгоритм.
що буде:
  1. 1 частина. Розшифровка топ 10 помилок експертів. Ми не просто розберемо їх, ви зможете зрозуміти, що ви робите не так, а головне, як це виправити.
  2. 2 частина. Як перестати боятися і соромитися. Як перестати себе приховувати. У чому полягає ваша вигода від низького доходу. Цей синдром був і у мене, все вирішується усвідомленням головного фактора, ми будемо його розкривати.
  3. 3 частина. Алгоритм, який веде до краху ваших цілей. Чому ви не доходите до високої точки благополуччя через свою експертність.
  4. 4 частина. Алгоритм побудови експерта на мільйон. Ми повернемося до 1 частини нашого вебінару і складемо єдиний алгоритм переходу в новий діапазон.
  5. 5 частина. Міфи, які вас лякають. Ваші STOP фактори, які змушують сумніватися. Розберемо ваші точки стресу в роботі експерта і дістанемо свою жертовну тінь.
  6. 6 частина. Відкрити свою школу. Розбираємо процес навчання в школі вчителів. Відповіді на питання.
https://privatelink.de/?https://chernovatime.ru/webinar#rec300686422
 
Угорі