Що нового?

Набір учасників Алмазні гроші (Олексій Просекін, Марина Хмеловська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 14703 ГРН
Учасників: 0 з 150
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 101.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс "алмазні гроші" для тих, хто хоче...
  • мати високі доходи, які стабільно зростають
  • бути процвітаючим завжди незалежно від курсу долара, економічної кризи, епідемій
  • перетворити улюблене хобі в свою справу, незважаючи на нерозуміння рідних, і зробити його прибутковим
  • спокійно жити в своєму будинку або квартирі, де всім вистачає місця, і легко оплачувати комуналку/оренду
  • зайнятися здоров'ям всієї родини і легко оплачувати рахунки з санаторію або від фітнес-інструктора
  • обрати ту освіту для своїх дітей, яка відкриє їм перспективне життя
  • спокійно виділяти більше грошей і часу на подорожі та спілкування з сім'єю
  • розширювати свій бізнес на нові міста і країни
  • передати своїм дітям енергію достатку і позитивні установки про гроші і багатих людей
  • стати першим рясним людиною в роду
  • жити краще і багатше, ніж ваші батьки
  • сміливо називати ціни за свої послуги, вийти з ролі "жертви"
  • навчитися бачити фінансові можливості і матеріалізовувати їх
  • позбутися страху бідності і знайти спокій

Програма:

Модуль 1: 8 уроків
Психологія грошей. Енергія грошей

Ставимо цілі, прописуємо ретельно за методикою "МРТ грошей"
Дитяча та доросла позиція. Де я досі граюся в пісочниці і не можу і грати по-великому і по-дорослому?

Чек-лист безвідповідальної поведінки, через яку ви втрачаєте гроші. Як перестати нити і взяти на себе відповідальність.
Позиція " дай "і позиція" на, даю " - в якій з них більше грошей?
Ваша енергетична система "я і гроші": як ми не поважаємо гроші і через які дірки вони витікають.

Чи варто давати в борг чи ні? Чи варто працювати за бартером? Як ми чіпляємося за минуле і не заробляємо в сьогоденні.
Фінансовий потік сім'ї: від чого залежить, як розпоряджатися і примножувати.
Грошові страхи: усвідомлюємо і трансформуємо
Фінансові блоки: розпізнаємо і прибираємо

Вбудовування нових програм: "Я гідний великих грошей", "бути багатим кайфово", "гроші приходять до мене в радості і потоці", "великі гроші – великий комфорт", "гроші – це добро" і так далі.

Енергетичні та психологічні практики на опрацювання негативних переконань і "прописування" нових програм в тілі.

Складання карти власних ресурсів: де мої гроші? Як монетизувати свої таланти? Як навчитися бачити фінансові можливості?
Фінансова грамотність: як зберегти гроші, як примножити, як і на що розподіляти, як вести фінансовий облік


Модуль 2: 4 уроки
Секрети спілкування, які допоможуть зробити вашого чоловіка багатим, успішним, Великим

Справжні кармічні причини грошей: як сформувати і бути процвітаючим завжди незалежно від курсу долара, економічної кризи, епідемій

Як зробити фінансову розтяжку і опрацювати свою "жабу": покроковий план виходу на новий рівень
Як навчитися іншим людям платити з вдячністю і створювати своїх щедрих клієнтів/роботодавців

Два кармічних крила багатства
4 кроки до багатства: тонкощі і нюанси кармічного менеджменту при створенні грошей
9 видів злодійства, який здійснюють абсолютно всі

Практика ослаблення карми злодійства
Види щедрості: Як правильно практикувати

Як правильно займатися благодійністю, щоб це примножувало твій потік, а не блокувало?
Як, допомагаючи іншим, не піти в"жертву"?

Найсильніші об'єкти для благодійності
Грошові практики для титанів: для тих, хто готовий посилено практикувати


Модуль 3: 4 уроки
Відпусти, забудь і благослови

Вправи і тести на виявлення прихованих родових програм бідності, які вам керують. Поки ви їх не усвідомлюєте, вони керують вами. Але, як тільки ви їх побачите - ви почнете керувати ними і через час позбудетеся назавжди.
Ви станете першою людиною в роду, який передав своїм дітям позитивні установки на багатство, процвітання, достаток.

Вправа на "стирання"негативних програм і перезапис.

Система" я і батьки " в розрізі фінансів

Духовні закони в бізнесі: як перестати бути матусею для співробітників і почати заробляти пристойні гроші.
Як бажання бути для всіх гарненьким блокує нам Фінанси і при чому тут батьки?

Як почати дозволяти собі те, що наші батьки собі ніколи не могли дозволити: ви складете конкретний план дій і залишите позаду звички бідності.

Розбираємо, як мама і тато впливають на наш фінансовий потік.
Як налагодити відносини з батьками, яких вже немає в живих і відкрити "пробити" свій фінансовий стелю.

Практики на прощення і прийняття батьків у своєму серці.

https://privatelink.de/?https://training.zhiznkakchudo.ru/ad-almazmoney
 
Угорі