Що нового?

Придбаний [Alvasar] Халдейська Нумерологія. Сумісність по імені (Айран По, Джулі По)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2300 ГРН
Учасників: 2 з 25
Організатор: lola_kola lola_kola
Статус: Збір коштів
Внесок: 95.7 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Alvasar] Халдейская нумерология. Совместимость по Имени (Айрэн По , Джули По)

Нова книга Айрен і Джулі по «Халдейська Нумерологія. Сумісність по імені"!

Не завжди зручно питати у людини його повне ПІБ або дату народження, але цікавість або романтичний погляд на життя змушує дізнатися щось особливе, що могло б хоч трохи розповісти вам про людину і його інтересах в житті. Нерідко і в бізнес-середовищі виникає потреба знати заздалегідь перспективи співпраці, адже на кону величезні гроші і передові ідеї.

Тут на допомогу може прийти тільки один інструмент – ІМ'Я. Найдоступніша частина інформації про людину підкаже, як саме складуться ваші відносини, і що вам дасть цей союз. Чи чекає вас успіх, або він розчарує вас. Наскільки перспективні ваші партнерські відносини і яку роль ви зіграєте в долях один одного. Прогностика на кожен рік, а також детальна аналітика ваших відносин дозволить відкрити таємниці або назавжди опустити завісу. Ви зможете розібратися в ваших відносинах з людьми, передбачити життєвий досвід, використовуючи лише Ім'я людини для розрахунку.

Книга цілком присвячена виключно взаєминам і є єдиним в світі практичним інструментом в цій області нумерології.

У книзі використовується тільки ІМ'Я людини.

Формат: pdf

https://alvasar.ru/product/kniga-haldejskaya-numerologiya-sovmestimost-po-imeni-gotovitsya-k-izdaniyu/
 

lola_kola

Организатор
Доброго дня, курс доступний, всі бажаючі отримати матеріал можете записуватися в складчіну та сплатити на карту вказану в реквізитах, після оплати обов'язково напишіть що сплатили, я переверяю оплату та відкриваю вам доступ до матеріалу.
 
Угорі