Що нового?

Придбаний [[Амазонка] Анатомія зриву (Карина Ріхтері)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Немає мами, яка хотіла б кричати на свою дитину!

Зриви найчастіше відбуваються спонтанно, коли негативні емоції вже переповнюють і неможливо їх утримувати. Ви довгий час стримуєте свій гнів, злість і роздратування. Намагаєтеся спокійно спілкуватися з дитиною, але якщо всередині є виражені негативні почуття-станеться вибух!

Причиною може послужити будь-яка дрібниця. Ви зриваєтеся, кричите на дитину. Він в сльозах, ви відчуваєте провину і сором... і так може повторюватися раз по раз, заганяючи вас в замкнуте коло.

"Я не хочу зриватися на дитину, але чому це проявляється знову і знову?!"
  • ви зриваєтеся і даєте собі слово: "Більше це не повториться! Я так не хочу". Проходить час і зрив повторюється. Потім знову і знову ...
  • ви намагаєтеся придушувати в собі злість і роздратування, але цим тільки провокуєте новий вибух.
  • важливо розуміти, що немає поганих емоцій! Досада, злість, гнів — нам потрібні. А щоб вони не руйнували відносини з дитиною, потрібно вміти їх виражати і розуміти причини їх появи.
інтенсив "Анатомія зриву" для вас, якщо:
  • Роль мами дається вам непросто і ви часто відчуваєте роздратування, злість і гнів. Втомлюєтеся і выгораете.
  • періодично зриваєтеся на дитину, тому що важко висловлювати негативні емоції без крику або не знаєте, як це робити
  • Часто пригнічуєте в собі негативні емоції. Від чого стан стає все гірше і гірше...
вихід є! на інтенсиві Карини Ріхтері" Анатомія зриву " ви:
  1. Навчіться висловлювати свої емоції і спілкуватися з дитиною без зривів і нервів.
  2. розберете основні причини зривів і зрозумієте, як усунути їх.
  3. Перестанете пригнічувати гнів, злість і роздратування, а зможете розпізнавати їх, розуміти звідки вони і навіщо.
  4. зможете знайти прихований ресурс, який закладений в негативних емоціях!
https://privatelink.de/?https://my.mamazonka.ru/anatomy_breakdown
 
Угорі