Що нового?

Придбаний Анатомія обличчя і шиї. Самомасаж для підтримки краси і здоров'я (Лана Ши)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
"ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ НАВЧИТИСЯ ДОДАТКОВО ДОГЛЯДАТИ ЗА СВОЇМ ОБЛИЧЧЯМ І ШИЄЮ ВДОМА, З ПОВНИМ РОЗУМІННЯМ ТОГО, ЩО РОБИШ!"

Цей вебінар для тих, хто хоче:

Знати анатомію обличчя та шиї
Розуміння будови обличчя, голови і шиї допоможе вам зрозуміти причини швидкого старіння, погіршення тонусу шкіри і навіть випалденія волосся.

Розуміти, як ТОНУС М'ЯЗІВ впливає на обличчя
Стан м'язів впливає на лімфоток і кровообіг, які можуть бути блоковані гіпертонусом і не давати належного харчування і очищення тканин обличчя.

Вміти самостійно знімати набряклість обличчя
Розуміння причин набряклості обличчя дозволить вам не допускати набряклості і знімати набряклість, якщо це сталося.

Робити самомасаж без шкоди для М'ЯЗІВ, судин і шкіри
Я покажу Вам абсолютно безпечні техніки роботи з м'язами шиї та обличчя, які ви можете робити самостійно вдома.

Знімати М'ЯЗОВІ напруги шиї і голови
Розуміючи анатомію обличчя і шиї, Ви можете безпечно допомагати тілу знімати напруги в м'язах.

Подовжити М'ЯЗИ шиї і повернути ОВАЛ обличчя
Спазми м'язів призводять до вкорочення довжини м'язів і фасцій, що веде до неминучої зміни овалу обличчя і довжини шиї.

На вебінарі ми розберемо проблеми, пов'язані зі зміною стану м'язів, фасцій і шкіри

Цей вебінар буде Вам корисний, якщо:
  • у вас почалися вікові зміни
  • у вас часто або постійно набрякає обличчя
  • особа "поповзло вниз" і вам не подобається овал обличчя
  • погіршився колір обличчя і тургор шкіри
  • у вас з'явилися сині кола під очима
  • є друге підборіддя і"кільця Венери"
для всіх, хто хоче доглядати за своїм обличчям і шиєю вдома!

Програма вебінару
Вебінар складається з декількох частин: теоретичної та практичної частин.

Анатомія обличчя та шиї
Детально розглянемо м'язи обличчя, шиї і голови. Ви дізнаєтеся про призначення основних м'язів і їх зміну з віком або шкідливими звичками.

Причини зміни обличчя і шиї
Ви дізнаєтеся про причини, чому змінюються м'язи, при яких ситуаціях і як саме наші звички впливають на наше обличчя і шию.

Гіпертонус
Ви дізнаєтеся, чому виникає спазм м'язів і до чого призводить гіпертонус м'язів і утворення тригерних точок.
Демонстрація зняття напруги.

ОВАЛ обличчя і нижня щелепа
Я детально розсажу, чому змінюється овал обличчя і як зміна положення щелепи впливає не тільки на зуби, але і на красу і молодість особи. Демонстрація техніки по роботі з нижньою щелепою і овалом обличчя.

Лімфодренаж обличчя та шиї
У цій частині вебінару ви зрозумієте, чому у Вас набряки, як усувати і не допускати появи набряків обличчя.
Демонстрація техніки лімфодренажу особи.

Ліфтинг масаж
Також Я покажу вам техніку масажу, при якій з'являється ліфтинг тканин. Я розповім, що впливає на щільність тканин і як поліпшити еластичність і щільність тканин обличчя самомасажем. Демонстрація ліфтинг масажу.

Засоби для масажу
Я покажу Вам і розповім про найпростіші засоби, які необхідні для самомасажу і корекції гіпертонусу м'язів шиї і голови.

Пакет вебінар + відео уроки самомасажу

http://lanashi.club/massage
 
Угорі