Що нового?

Придбаний Android Architecture Components-основа надійних додатків (Юра Аллахвердов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Android Jetpack, MVVM, Room.
Оновлено Лютий 2020 р.
6 годин-49 лекцій, середній

чому ви навчитеся
  • Room Data Persistence
  • Data Binding
  • View Model
  • Live Data
  • and much more!
вимоги
Ви повинні мати початкові знання Android розробки і мови Java. Рекомендую пройти мій курс " Android Розробка-з нуля до професіонала. Повний курс". Ви можете побачити всі мої курси клікнувши на профілі викладача в огляді курсу

Опис

Станьте висококваліфікованим Android-розробником професійного рівня, оволодівши найбільш затребуваними сучасними навичками Android розробки!
якщо ви є розробником Android з деяким досвідом програмування, якщо ви хочете підвищити свої навички і стати професійним розробником Android, цей курс для вас! У цьому курсі я познайомлю вас з компонентами архітектури Android.
для поліпшення залученості учнів домашні завдання і тести включені в кожну главу, а також 2 великих проекти, спрямованих на те, щоб дати чітке уявлення про те, як всі ці компоненти працюють разом.
цей курс навчить вас просунутій розробці для Android на практиці.
Ви отримаєте довічний доступ до лекцій плюс відповідні приклади коду та примітки до лекцій.
Також цей курс поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей. Якщо курс вам не підійде з якої-небудь причини, ви зможете повернути свої гроші.
Не втрачайте час і реєструйтеся на курс прямо зараз! Почніть освоювати компоненти архітектури Android, щоб просувати свою кар'єру і розширювати свої знання на практиці!

навчальний план
12 розділів • 49 лекцій • 6 год 8 хв загальна тривалість

цільова аудиторія:
Рівень Android Developer для початківців (не менше 2 місяців досвіду роботи з Android).
Розробники Android середнього рівня, які хочуть підвищити свої навички.

для кого цей курс:
  • Android розробники, які бажають отримати знання про новітні способи розробки надійних додатків за допомогою Android Architecture Components
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/android-architecture-components/
 
Угорі