Що нового?

Набір учасників [[Ангіографія] Портрет. Занурення (Анка Журавльова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3052 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 90.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
короткий опис курсу

для КОГО?

для всіх, кому хочеться вивчити тему не студійного, живого портрета в різній стилістиці.
Для тих, хто хоче зрозуміти принципи використання кольору і світла, психологію роботи з моделлю, а також освоїти ази портретної обробки.
Рівень не має значення.


СУТЬ курсу.
це - інтенсивний, практичний курс для глибокого і усвідомленого занурення в тему портрета з практичними завданнями і психологічними підказками.

Теорія складається з самих різних прикладів з моїми коментарями.

Практика-це відеозапис того, що я бачила під час зйомки у себе в камері і як це виглядало з боку.

Важливо! Для знімальної практики протягом курсу я знімаю одну і ту ж непрофесійну модель в різній стилістиці.


що в програмі?
4 насичених уроку з теорією і практикою (докладний опис нижче) у записі

+ запис вебінару, де я відповідаю на важливі, животрепетні питання учасників по темі і не тільки.

+ запис вебінару, на якому я розбираю домашні роботи учасників курсу.

Вебінари записані під час цього ж курсу з моїм супроводом, який я даю 3 рази на рік.


хто викладач?
Я, Анка Журавльова, арт-фотограф, який перекваліфікувався з художника(все як годиться, полотно/масло, виставки, роботи в приватних колекціях архітектор за освітою.
Досвід ведення фото-воркшопів, майстер-класів та індивідуальних
програм - 10 років.
Досвід роботи з Photoshop - 20 років.
Більше 3000 задоволених випускників моїх навчальних програм по всьому світу.


що потрібно знати і мати?
бажано мати
  1. Камеру і об'єктив.
  2. Відбивач.
  3. Фото-редактор (Lightroom і Photoshop). На курсі буде зовсім трохи обробки.
  4. Бажання вбирати нове, експериментувати і не боятися.


а домашні завдання будуть?
будуть видаватися після кожного уроку.

Хоча курс і для самостійного проходження, і виконувати завдання можна за настроєм, а можна взагалі не виконувати, мій досвід показує, що все ж матеріал засвоюється набагато краще з практикою.


МОДУЛЬ №1.

відповіді на питання.

1. Запис вебінару-знайомства в Зум, на якому учасники мені задавали різні запитання по темі портретної зйомки і не тільки - як сеанс фото-психотерапії, щоб розслабитися перед курсом і зрозуміти, що ви не самотні і що кожен фотограф стикається з одним і тим же набором складнощів

МОДУЛЬ №2.

спокійний, М'ЯКИЙ ПОРТРЕТ.

Портрет без художніх прикрас.
Мета-природно і м'яко показати в кадрі будь-якої людини, акцентуючи увагу на достоїнствах і відволікаючи увагу від недоліків.
Світло, об'єктиви, ракурси,
психологія роботи з моделлю.

Блок з теорії, блок з практики, блок з відбору.


МОДУЛЬ №3.

ПОРТРЕТ - висловлювання.
(концептуальний портрет).

Мета - Знайти незвичайний підхід до героя, продемонструвати авторське бачення, донести специфічну думку, стан, емоцію.

Працюємо з ракурсом, задіюємо реквізит, шукаємо виразну композицію, ловимо незвичайне світло, граємо з настройками витримки, діафрагрми, фокуса, і іншими "трюками".

Блок з теорії, блок з практики, блок з відбору.

МОДУЛЬ № 4.


ЧБ ПОРТРЕТ.
мета - виразний портрет з акцентом на світлотінь, композицію, робили, емоції.
Колись Всі фотографії були чорно-білі. Чб-це дуже цікаво,
якщо знати, як його "готувати".

ЧБ дозволяє багато чого, що не дозволяє Колір.
З одного боку, ми обмежені в засобах, з іншого - відкриваються приголомшливі горизонти.

Блок з теорії, блок з практики, блок з відбору.


МОДУЛЬ №5.

постановочний ПОРТРЕТ

продуманий, постановочний портрет.
Мета-створити фото-картину, історію в одному кадрі.
Визначення мети, розробка ідеї.
Відповідність моделі і задумки, підбір колірної схеми, одяг, реквізит.
Режисура і психологія на знімальному майданчику - як природним чином налаштувати модель на потрібну "хвилю".

Блок з теорії, блок з практики, блок з відбору.


МОДУЛЬ №6.

розбір робіт.

запис вебінару, на якому я розбираю домашні роботи учасників такого ж курсу з моїм супроводом. Ці розбори - дуже корисна частина всіх моїх курсів, тому що дають відповіді на питання, пов'язані з типовими технічними помилками і допомагають зрозуміти, як можна було поліпшити кадр при зйомці.
https://privatelink.de/?https://ru.ankagrafia.com/portrait
 
Угорі