Що нового?

Набір учасників [Angry Hotter School] Лекції

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1155 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 52.2 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Пакет включає в себе доступ до всіх п'яти лекцій.
  • Лекція № 1. Вступна лекція у вигляді дайджесту кераміки давнини. Від випадковості до технології, від палеоліту до початку нашої ери, від Єгипту до Японії, від горщика до палацу.
  • Лекція № 2. Дземон-найдавніша кераміка Японії. Територія загадок і торжества первісної фантазії: судини у формі полум'я, рогаті сови і космонавти кам'яного віку.
  • Лекція № 3. Блакитний фаянс із Стародавнього Єгипту. Розбираємо феномен по деталях: що таке Єгипетський фаянс, чому яскраво-бірюзовий і при чому тут бегемот.
  • Лекція № 4. Судини Месопотамії і Стародавнього Ірану. У формі склянок або у формі биків, з комбінацією графічних модулів на стінках або поліровані під метал.
  • Лекція № 5. Архітектурна кераміка давнини. Від глиняних цвяхів до глиняних цеглин, від геометричного орнаменту до фігуративних зображень.
  • + онлайн вебінар "шлях художника. Як вибудовувати кар'єру кераміста". Тривалість вебінару: 2 години
художню кар'єру можна і потрібно будувати
  • Як перестати бути в ізоляції від міжнародної керамічної життя і почати вибудовувати свою художню кар'єру.
  • Два шляхи розвитку: маркети та виставки. Який вибрати.
  • Як знайти себе в кераміці.
професіонал я чи ні?
  • чи можливо стати професіоналом без вищої освіти в кераміці і як це зробити.
  • Як правильно підготувати Artist statement і CV, чим відрізняються ці документи один від одного.
  • Що таке керамічний симпозіум і навіщо кудись їздити.
  • чому мене нікуди не беруть.
що таке Виставковий формат
  • Що таке виставкова робота і які критерії відбору.
  • Які документи підготувати для участі у виставці, стандарти написання заявок.
  • Як спілкуватися з кураторами і що їм не потрібно надсилати.
  • Фотографії для портфоліо.
про що не говоримо
Як просувати свої комерційні проекти
Лекція не стосується теми виготовлення та просування посуду та/або будь-яких об'єктів, створених з метою комерційного продажу.
https://privatelink.de/?http://angrypotter.school
 
Угорі