Що нового?

Набір учасників Анімалістика (Юлія Дубініна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5111 ГРН
Учасників: 0 з 137
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

З найдавніших часів люди зображували тварин. Грація, сила і навіть мудрість, втілена природою в цих створіннях завжди заворожувала допитливі уми, будь то вчений, поет, живописець або просто людина, милується своїм домашнім вихованцем.
Еволюція написання тварин як різновид образотворчого мистецтва привела до того, що сьогодні анімалістика представляє з себе сформоване жанровий напрямок зі своїми особливостями і характерними рисами. І цей жанр продовжує активно розвиватися, знаходячи численних сучасних послідовників і шанувальників.

у цьому курсі мій досвід, який я збирала протягом 12 років, постійно малюючи різних тварин, удосконалюючи техніку. І я готова поділитися ним з Вами


- Курс підходить для малюють, люблячих тварин, а так само копіткість в роботі. Потрібно буде терпіння, уважність і акуратність. Це головні вимоги навичок академічного малюнка не потрібно. Ми будемо перед кожною картиною розбирати особливості анатомії тварини, але малюнок виконаємо спрощеним способом, який дозволить точно передати пропорції. Впораються навіть початківці!
  • Ми відпрацюємо величезну кількість фактур і видів вовни. На першому занятті я поставлю вам руку, ми відпрацюємо основні прийоми, а потім напишемо 6 повноцінних картин з різними тваринами.
  • Ми будемо працювати і крейдою і олівцями, використовувати саму універсальну Папір для малювання тварин — Pastelmat. Цей папір має свої особливості і хитрощі, я розповім як з нею подружитися, проявити кращі її якості. Фінальну роботу ми будемо малювати на папері Canson mi-teintes, її увагою теж не обійдемо, вона його коштує.
  • Вас чекає 7 дуже насичених, докладних уроків, після яких ви зможете, на основі отриманих знань, малювати портрети тварин самостійно.
  • У своїх відео я майже нічого не скорочую, дуже багато макро, що б побачити всі тонкощі роботи. Уроки детально озвучені, що б максимально пояснити техніку, порядок дій, принципи реалістичної техніки малювання тварин.
  • Курс не прив'язаний до певного часу. Але нові уроки видаються послідовно, після виконання попередніх.

https://privatelink.de/?https://www.juliadubinina.art/kurs-po-pasteli-animaistika
 
Угорі