Що нового?

Придбаний [Анти Косметолог] " Розацеа для пацієнтів "(Аміна Пірманова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 699 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

[Анти Косметолог] Гайдлайн (керівництво) "Розацеа" для пацієнтів (Аміна Пірманова)

Алгоритм дій пацієнта при розацеа
Гігієна повік при офтальморозацеа
Діагностичні критерії
Діагностичний алгоритм захворювань шлунково-кишкового тракту
Дієта і принципи харчування при розацеа
Які косметологічні процедури можливі і чому
Клінічна картина різних форм розацеа
Маршрутний діагностичний лист для гастроентеролога
Маршрутний діагностичний лист для терапевта
Маршрутний діагностичний лист для ендокринолога
Механізми і причини розвитку розацеа
Зовнішні засоби догляду за шкірою поза гостроти процесу
Приклади ефективних косметичних засобів
Принципи санації вогнищ хронічної інфекції
Рекомендовані та не рекомендовані косметичні засоби
Розацеа і вагітність
Засоби зовнішньої терапії в гострий період
Тонкі аспекти непереносимості деяких засобів зовнішньої терапії
Тригерні фактори
Умови тривалої стійкої ремісії
Догляд за шкірою в гострий період (з прикладами засобів)
Цілі догляду за шкірою
Друзі, давно мене не було в ефірі. Але у мене поважна причина - я готувала 2 Керівництва (гайдлайна) по темі розацеа. Чому цілих 2? Тому що одне з них стосується системної терапії і більше зацікавить лікарів, а друге, яке більше призначене для пацієнтів, детально розбирає питання зовнішньої терапії та догляду за шкірою, хоча в ньому також присутній маршрутний діагностичний лист. Я детально постаралася розглянути діагностику і лікування розацеа з точки зору всіх найважливіших етіопатогенетичних механізмів. Зануримося в імунологію, гастроентерологію, ендокринологію та неврологію. Так, я вузький фахівець, але перш за все, я лікар загальної практики, який зобов'язаний розбиратися в багатьох питаннях, щоб мати можливість контролювати призначення колег з суміжних областей медицини.
У посібниках я пояснюю, в чому проблема сучасного підходу, описаного в клінічних рекомендаціях. Того самого підходу, що передбачає антибіотики і системні ретиноїди; через якого пацієнтам нічого, крім тетрацикліну/Роаккутану, лазерів і Метрогілу (або азелаїнової кислоти, в кращому випадку) не призначають.
І я дам свої схеми і алгоритми з детальним розбором діагностичних методик, системних і зовнішніх препаратів і косметичних засобів.
Хейтерам відразу відповім: це ніяк не суперечить принципам офіційної медицини і кожне своє слово я можу підтвердити авторитетними джерелами. До альтернативної медицини, натуропатії, гомеопатії та іншого це не має ніякого відношення. Це чиста медицина, яку я навчав у медичному університеті. Всі джерела (їх близько 60), які були використані при підготовці даного матеріалу, я викладу на своєму сайті anticosmetolog.ru
Всі бажаючі зможуть ознайомиться з публікаціями, рандомізованими дослідженнями, монографіями, посібниками для лікарів, клінічними протоколами різних країн, висновками консенсусів і конгресів. 80% джерел не старше 6 років. Ніякого медичного нафталіну, тільки сучасний погляд.

Гайдлайн" Розацеа " для лікарів ви можете придбати в складчині https://www.skladchina-ua.com/threads/anti-kosmetolog-gajdlajn-rukovodstvo-rozacea-dlja-vrachej-amina-pirmanova.239123/

Продажник:
https://privatelink.de/?https://anticosmetolog.ru/product/guidline-rosacea-for-patients
 
Угорі