Що нового?

Придбаний Антифитнес

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Що в комплекті:
  • Антифітнес: здоров'я
  • Антифитнесс. Брехня матриці фітнесу
  • Антипиздец
  • Антифитнесс. Безпека
опис:

Антиматриця Здоров'я + брехня матриці фітнесу
  • - трикутник здоров'я ЕСС = їжа + сон + спорт. Базова умова здоров'я. Все про кожен компонент
  • - початок і основа це мета. Що ти хочеш? Бути підкачаним, мати фігуру з обкладинки глянцю, бути сильним, витривалим, бійцем, атлетом? може просто підтягнути тушку? Як почати з визначення своїх бажань і цілей, а не бездумних дій спрямованих в нікуди
  • - генетичні типажі комплекції. Як прийти в свою норму і не втратити здоров'я в хімічній гонитві за своїм ідеалом.
  • - Що робити, коли в магазинному м'ясі більше немає м'яса, а справжнє м'ясо коштує як квиток на літак?
  • - і багато іншого про здоров'я для жителів мегаполісу
Антиматриця Безпека
  • - причини і види конфліктів
  • - уникнення і розрулювання конфліктів на зародковій стадії
  • - типологія супротивників у конфліктах
  • - калібрування неминучості фізичного конфлікту
  • - види і типи дій при неминучості фізичного конфлікту в залежності від типу противника
  • - своєчасне зникнення з місця конфлікту в разі виграшу
  • - дії, здатні врятувати життя, в разі неминучості поразки
  • - грамотна взаємодія з правоохоронними органами
  • - і багато іншого про безпеку у Великому Місті
Антипиздец

Продовження Антиматрицы. Безпека. Розбираються ситуації класу"великий писар". Багато ненормативної лексики, багато корисного. Справжня чоловіча розмова.

Особисті відчуття від курсів: мені дуже сподобалося. Сподобалося саме своєю простотою викладу, реально корисними речами, і самою атмосферою якоїсь мужності. Ніякого пафосу, гламуру і півгодинних уявлень в дусі "а я такий мега крутанський дядько, ща я навчу вас як жити треба і бла-бла-бла"."Хлопчикам, чоловікам, мужикам - категорично раджу.

 
Угорі