Що нового?

Придбаний [Apeiron] Економіка історичної пам'яті (Павло Щелін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 956 ГРН
Учасників: 0 з 8
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 124.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
семінар, присвячений невивченим урокам останніх ста років. І як розірвати порочне коло комплексу провини і страждань минулого, який є джерелом влади сьогодення.

Павло Щелін про семінар: "відгриміли 8-9 травня, які рік за роком призводять до беззмістовних суперечок, гучних виступів активістів і війною ні на життя, а на смерть. У ці дні крик виглядає як єдина норма спілкування, бо тільки криком адепти історичних релігій можуть захищати свою „священну правду“. Я пропоную вам місце, де можна не кричати, а подумати. Подумати і доторкнутися до проблем пам'яті не вигаданим, а самим, що ні на є, глибинним і архетипових.

на наш семінар я не буду запрошувати тих, хто вже знає всі відповіді на питання, пов'язані з історичною політикою і Політикою пам'яті. Решті-Ласкаво просимо.

ми поговоримо про наступне. Як виглядає Базова психологічна модель війни протягом тисячоліть. Як відбувається її перша мутація в 1918 році. Як саме вона забезпечила можливість Другої світової війни, і урок, так і не вивчений світовим співтовариством в перші раз. Як відбувається друга мутація після 1945 і народжується „економіка страждання“. Еволюція цієї економіки в 90 — ті роки в Росії і Східній Європі-третя мутація, яка уможливлює „побєдобєсіє“ з одного боку, і створює вже не економіку жертви, але „культ бесуб'ектності“. Головне-ви зрозумієте як реальні трагедії минулого стають паливом для виправдання злочинів сьогодення по всі сторони кордонів. І подивившись на цю психологічну еволюцію ми поміркуємо про антидоти до тих шарів брехні, що побудовані за останні 100 навколо граничних трагедій людського досвіду.
До зустрічі, дорогі друзі!
"


Павло Щелін

Політичний філософ, публіцист. Головна область інтересів-історія розвитку ідей, що створюють політичну уяву.

Магістр політології та магістр з досліджень Євразійського регіону. Випускник Центральноєвропейського університету, Університету Глазго та Тартуського університету.

https://privatelink.de/?https://apeiron.school/economy-of-memory
 
Угорі