Що нового?

Придбаний [Apeiron] Сила наміру 15.01.2022 (Олексій Арестович)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1361 ГРН
Учасників: 2 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.3 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
якщо хочете розібратися в аспектах свого внутрішнього життя, що штовхають Вас на ті чи інші вчинки і в тому, як їх організувати до своєї користі — приходьте.

початок семінару: субота 15 січня 2022 ., о 17:00

Одна з істотних проблем полягає в тому, що у нас в масі своїй низький рівень організації внутрішнього життя. Більшість людей взагалі її не відрізняє, як таку. І справді-як дана сама собі людина? Набір тілесних відчуттів, сни, смутні образи в поооусознаваемом шарі, темна інтуїція і думки. Це все.

І в цьому всьому необхідно вміти розібратися.

На жаль, культура, в якій ми виховані і освічені також, на жаль, не передбачає організацію належної культури взаємодії з самим собою.

В результаті, більшість людей знаходяться в позиції щось типу:

- У всяких там невротиків, підсвідомість, може бути, і є, припустимо. Але у мене-точно, ні.

Тобто"в цю вашу астрологію я не вірю, тому що я — Водолій".

Тим часом, саме відкриття того, що всередині нас живе інстанція, на 99% керівна нашою поведінкою, не питаючи при цьому ради свідомості, вже мав би змусити цивілізацію задуматися і змінити свої практики — культурні, наукові, поведінкові, освітні.

Внутрішня культура починається зі здатності розрізняти в собі різні імпульси і сортувати їх за походженням.

І цього разу я хочу звернути Вашу увагу на тему, наскільки важливу, настільки і погано освоєну: на різницю між нашими бажаннями і нашими намірами. Різниця ця існує тому, що ці фігури внутрішнього життя мають різне походження. Все починається з первинних органічних Хотінь, що йдуть з самої глибини підсвідомості.

Парадоксально (і примітно!), що ці бажання представлені в людині зовсім не "низинними біологічними бажаннями", а, навпаки — ідеями найвищого рівня абстракції, платонівськими: добра, справедливості, краси та ін. — піраміда Маслоу дійсно існує, але вона перевернута.

Посилившись і подолавши цензуру підсвідомості, яка поєднує життєвий (в тому числі, і травматичний) досвід, навантаження з колективного несвідомого, вплив великого соціуму, первинні органічні імпульси, перетворюються в "наші" бажання.

На цьому етапі вони, на жаль, вже нам мало належать, набагато більше представляючи собою не реалізацію первинної ідеї, а спробу відіграти травму соціально схвалюваним чином, але людина-то думає навпаки! Ось воно, моє, рідне, сейчас хочу виконувати.

Тим часом, присвятити життя виконанню своїх бажань-один з найтрагічніших варіантів своєї долі, про це знають люди, бажання яких дійсно виконувалися.

Бажання не потрібно виконувати, хоча їм потрібно слідувати-тонка наука, за якою стоїть здатність побачити за бажанням первинну ідею його організувала, і вміння перетворити цю ідею в намір її реалізувати — тут, на конкретному матеріалі.

Намір - це опредмеченное бажання, і воно може бути безнадійно зіпсовано, якщо послідувати за буквою бажання, і навпаки, допомогти людині реалізуватися і знайти свій сенс — якщо піде за його духом.

Практично це виражається в умінні вірно поставити собі цілі: так, щоб в них були представлені не травми і соціальні наведення, а первинна ідея, цей ланцюжок породила.

Справжня внутрішня гармонія-це коли наші первинні органічні бажання представляють один злагоджений вектор з нашими намірами і цілями не важливо: чи хочемо ми при цьому падати в кабіні несправного літака, будучи льотчиком - випробувачем, або тихо сидіти в бібліотеці, або те, і інше одночасно.

На жаль, цей ланцюжок рвуть "наші" бажання-не нами згенеровані. Сила, яка дозволяє, з одного боку, протистояти цим вторгненням-розривам, а з іншого — реалізувати первинну ідею, незважаючи на всі перешкоди, внутрішні і зовнішні, називається "Сила наміру".

https://privatelink.de/?https://apeiron.school/power-of-intention
 
Угорі