Що нового?

Придбаний Арбітраж трафіку без рекламного бюджету та досвіду

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 32000 ГРН
Учасників: 3 з 45
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 739.6 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Арбитраж трафика без рекламного бюджета и опыта

Арбітраж трафіку без рекламного бюджету та досвіду, ваші витрати не перевищать 2000 рублів

Про що курс
Про арбітраж трафіку. Я більше 7 років займаюся арбітражем трафіку як у сегменті ru, так і в буржі.
Прийнято вважати, що арбітраж — це дорого, складно, нервово, нестабільно та ін. І з цим не можна не погодитись. Все так…
Але не завжди. Як у будь-якій справі є альтернативи, правда не завжди і не для всіх очевидні. Скрізь потрібен досвід, і, як кажуть, відмірений тобі і з'їдений тобою пуд солі.
Так от, виявляються, є варіанти ведення арбітражу менш кровожерливі щодо грошей і витрачених нервів. Я навіть сказав би, зовсім не кровожерливі.
Я не кажу, що я повністю уникнув традиційного арбітражу. Але безперечно можу сказати, що спосіб ведення арбітражу трафіку, описаний у цьому курсі, займає все більше місця в моїй роботі.
Тож це за курс.
Курс дозволяє досить легко і головне з мінімальними грошовими витратами запустити ваші кампанії за затребуваними пропозиціями і буквально на автоматі отримувати конверсії та партнерські виплати.
Причому йдеться виключно про білих оферів. Це середні і дуже великі інтернет-магазини з товарами найширшого споживання: побутова техніка, електроніка, товари для дому та дачі, книги, товари для дітей тощо.

Для кого курс
Для новачків, а також для людей з негативним досвідом в арбітражі трафіку щодо витрачених бюджетів і для тих, хто активно займається арбітражем.
Напевно, підійде вам, якщо у вас немає грошей на рекламу, але дуже хочеться почати арбітраж. Або гроші скінчилися, а хочеться продовжити.

Чим я керувався під час створення курсу?

Мінімальні витрати
Приблизно 2000 рублів вам знадобиться. Причому це не рекламний бюджет, а оплата необхідних інструментів для роботи. Поріг входу в арбітраж максимально низький і під силу практично кожному бажаючому.
Курс доступний для проходження буквально кожним
Процес максимально полегшений і вимагає ніяких певних спеціальних знань. Арбітраж - це не завжди складно! Повірте! І якщо вам вдається осідлати цю норовисту конячку, то нагороджує по-царськи.
Курс максимально автоматизований
Більшість операцій робляться автоматично.

Коротко виглядає так:

Підбираємо гарячі пропозиції. Надалі їх може бути кілька чи навіть дуже багато. Які це пропозиції, де їх шукати, в якій партнерці все показано і розписано.
Далі вам буде запропоновано готове рішення для завантаження товарів та створення магазину. Товари завантажуються автоматично, оновлення ціни та інші зміни також оновлюються автоматично.
За допомогою спеціального модуля генеруються Title та Description за товарами.
Паралельно вчимося працювати з нейромережами.
Далі розбираємося з аналітикою та статистикою.

Відразу зауважу, я покроково з докладними інструкціями щодо кожного кроку, розповідаю весь алгоритм дій, даю добірку інструментів та сервісів для роботи. Розповідаю, як із ними працювати.

Паралельно відповідаю на всі запитання та даю рекомендації.

Якщо курс зайде, то наступним етапом буде подібний курс про арбітраж трафіку у буржі.

ПИТАННЯ – ВІДПОВІДЬ.
Запитання: Для запуску можна обійтися 2 тис. рублів?
Відповідь: Так, всі основні інструменти даються безкоштовно під час проходження курсу.

Запитання: Чи потрібні спеціальні знання?
Відповідь: Ні, слід дотримуватися запропонованого в курсі покрокового алгоритму. Хочу зауважити, що ніхто не скасовував систематичну роботу під час курсу. Я про те, що курс НЕ КНОПКА БАБЛО і щоб отримати результат потрібно попрацювати.
 
Угорі