Що нового?

Придбаний [Arcanum] Таро Манара (Світлана Олійник)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 1 з 82
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.3 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
"Таро Манара" - (Світлана Олійник) [Арканум] СТАРТ 30 січня
Чому ми навчимося в рамках курсу:
  • визначати, на чому базується сексуальність, справжні бажання, мотиви, травми, спираючись на розклад: архетипічний портрет, сліпа пляма
  • бачити можливості і характер реалізації в сексуальних і соціальних проявах, а так само здатність оперувати своїми проявами, спираючись на розклади: соціально-сексуальні профілі чоловіки і жінки, парні розклади, розклади
  • творчо реалізовувати свою сексуальність і соціальну проявленість, спираючись на розклади: ідеї і сценарії, сексуальність.
Колода Манара-колода еротичного Таро, створена італійським художником Міло Манара. Колода є прекрасним інструментом, який допомагає розібратися в психологічних тонкощах людської душі і зрозуміти проблеми, що виникають у взаєминах. Глибока, тонка, символічно вірна і всеосяжна колода. Основна перевага колоди виявляється не стільки при складанні прогнозів, скільки при психологічній і психотерапевтичній роботі з клієнтом. Працюючи з нею, ми працюємо з соціально-сексуальним профілем людини. Вона допомагає перейти від банальних питань типу " А що ж у мене з ним буде?", "Чи одружується він на мені?"або" коли я нарешті зустріч свою любов?"до переосмислення себе і своєї поведінки, своїх глибинних страхів і алгоритмів. Підводить до виявлення причин невдач і допомагає визначити, що потрібно змінити в собі, над чим працювати, щоб знайти себе і розкритися через любов, дізнатися свою індивідуальність, пізнати свою глибинну цінність.
Чому ж на такі "духовні" питання можна знайти відповіді в еротичній колоді? Хороше запитання!
Ще Ошо говорив, що знайшовши всі куточки і закутки вашої сексуальності і ви здивуєтеся, збагатитеся і отримаєте користь. Знаючи свою сексуальність, одного разу ви натрапите на вашу духовність. Тоді ви станете вільні.
Колода Манара-це шлях до свободи, ризикований, але дуже цікавий. Відвертий і часом шокуючий. Оголює глибоко табуйовані, відкинуті аспекти особистості. Це шлях до цілісності через пізнання своєї сексуальності.
https://privatelink.de/?https://arcanum.pro/manara
 
Угорі