Що нового?

Придбаний [Арканум] 4 і 5 Малих Арканів / 4 и 5 Малых Арканов (Роман Сафронов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 12 з 12
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 191.2 ГРН
100%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Арканум] 4 и 5 Малых Арканов (Роман Сафронов)


Сефіротіческая магія має на увазі під собою 2 глобальних способу взаємодії і розвитку в навколишньому світі


Перший-розвиток по вертикалі:

є напрацюванням станів взаємодії із зовнішніми енергіями, виходи в більш високочастотні стани, підвищення своїх вібрацій.


Другий-напрацювання досвіду взаємодії з навколишнім світом по горизонталі:

збільшення і відпрацювання чутливості, здатність змінювати властивості об'єктів і переписувати їх якості, взаємодія з 4-ма основоположними стихіями, і читання світу як енергетичної структури зі своїми слабкими і сильними місцями.


КУРС ПО ЧЕТВІРКАХ І П'ЯТІРКАХ МАЛИХ АРКАНОВ СПРЯМОВАНИЙ НА:


Розкриття і посилення ваших здібностей управління енергіями

Вміння бачити справжні імена

Управління Духами стихій, збільшення впливу

Опрацювання і включення в стихійні простору

Напрацювання якості занурення і управління тимчасовим потоком

Розуміння основ створення алгоритмів впливу і включення в них елементалів стихій



ЦЕЙ КУРС ДЛЯ ВАС, ЯКЩО ВИ:

пройшли Сефіротіку і хочете зануритися на новий рівень взаємодії зі світом

хочете навчитися бачити справжні імена об'єктів використовуючи силу 4 Малих Арканов (МА)

пройшли Сефіротіку і хочете зануритися на новий рівень взаємодії зі світом

хочете навчитися бачити справжні імена об'єктів використовуючи силу 4 Малих Арканов (МА)

хочете навчитися змінювати властивості об'єктів використовуючи силу 4 МА

хочете навчитися призначати нові якості і створювати нові властивості для об'єктів і ситуацій через 4 і 5 МА

хочете навчитися проходити уроки світу використовуючи енергію малих і великих Арканов


ПРОГРАМА КУРСУ

4 заняття по 3 години кожне (вебінари)



Заняття 1

Ініціація Кабалістичного сприйняття світу.
Співналаштування зі стихіями вогню і води.
Опис і входження в 4-ки вогню Малих арканов Таро. Визначення енергії імені та якості, а також їх посилення.
Опис і входження в 4-ки води Малих арканов Таро. Переписування минулого, зміна подій, додавання нових подій.

Заняття 2

Співналаштування зі стихіями землі і повітря.
Опис і входження в 4-ки Землі Малих арканов Таро. Напрацювання нових якостей і фіксація ТЗ, прокачування астрального бачення, призначення нових якостей і Імен для об'єктів і ситуацій.
Опис і входження в 4-ки повітря Малих арканов Таро. Зміна Майбутніх подій, створення нових подій несучих необхідні навички та якості.
Практика стирання кордонів між фізичним світом і астральним.

Заняття 3

Опис Елементалів Стихійних Світів.
Співналаштування зі стихіями вогню і води.
Опис і входження в 5-ки вогню Малих арканов Таро. Створення енергоінформаційного вмістилища для елементаля. Активація та управління Еленталем в об'єкті чи ситуації. Створення алгоритму прояву сили і енергії.
Опис і входження в 5-ки води Малих арканов Таро. Створення енергоінформаційного вмістилища для елементаля. Активація та управління Еленталем в об'єкті чи ситуації. Створення алгоритму зміни минулого.

Заняття 4

Співналаштування зі стихіями землі і повітря.
Опис і входження в 5-ки Землі Малих арканов Таро. Створення енергоінформаційного вмістилища для елементаля. Активація та управління Еленталем в об'єкті чи ситуації. Створення алгоритму зміни досвіду та інформації.
Опис і входження в 5-ки повітря Малих арканов Таро. Створення енергоінформаційного вмістилища для елементаля. Активація та управління Еленталем в об'єкті чи ситуації. Створення алгоритму прояви ймовірності і руху в потрібне майбутнє.
Зарядка Малих арканов четвірок і п'ятірок через магічне коло.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАВДЯКИ КУРСУ:


Підвищиться рівень бачення астрального шару світу і його інформаційної складової

Ви зможете змінювати властивості об'єктів, їх силу і якості через 4 МА

Навчіться проявляти Елеметалей стихій і направляти їх 5 МА

Ви зможете створювати нові події, що несуть в собі необхідні властивості 4 МА

Ви навчитеся створювати автоматичні алгоритми послідовного зміни властивостей об'єктів, ситуацій і людей через 5 МА

Зможете створювати форми утримання енергії через 4 і 5 МА

https://arcanum.pro/45arcan?gcmes=10474984051&gcmlg=3855321
 
Останнє редагування модератором:

lola_kola

Организатор
Запршую всіх бажаючих "[Арканум] 2 И 3 Малых Арканов (Роман Сафронов)"
 

AnnI

New member
Запршую всіх бажаючих "[Арканум] 2 И 3 Малых Арканов (Роман Сафронов)"
Добрий вечір. Можете будь-ласка організувати цю складчину (4 та 5 Малих арканів), та дві інші частини цього курсу (6-7, та 8-9 Малих арканів).
Просто, 2 и 3 багато де є, а продвоження курсу є тільки у Вас на сайті. Я вже і знайомих попросила записатися, щоб достатньо людей набралося. Буду дуже Вам вдячна якщо організуєте.
 

Svk105

New member
Запршую всіх бажаючих "[Арканум] 2 И 3 Малых Арканов (Роман Сафронов)"
Теж прошу Вас організувати ті частини курсу, про які написала Ann I.
 
Добрий вечір. Можете будь-ласка організувати цю складчину (4 та 5 Малих арканів), та дві інші частини цього курсу (6-7, та 8-9 Малих арканів).
Просто, 2 и 3 багато де є, а продвоження курсу є тільки у Вас на сайті. Я вже і знайомих попросила записатися, щоб достатньо людей набралося. Буду дуже Вам вдячна якщо організуєте.
Прошу організувати.
 
Запршую всіх бажаючих "[Арканум] 2 И 3 Малых Арканов (Роман Сафронов)"
lola_kola прошу Вас організувати цю спільну покупку (4 и 5 Малых арканов), та її продовження:

Дуже прошу організувати 🙏🙏🙏, оскільки більше ніде не знаходила цей матеріал.
 

Vikysya

New member
Запршую всіх бажаючих "[Арканум] 2 И 3 Малых Арканов (Роман Сафронов)"
Дуже прошу організувати цю складчину, 4 и 5 малых арканов, а також 6 и 7, та 8 и 9. Посилання вже писали у коментарях.
 
Запршую всіх бажаючих "[Арканум] 2 И 3 Малых Арканов (Роман Сафронов)"
Оранізуйте продовження цього курсу, дуже просимо 🙏. 4 і 5, а також інші частини.
 

МаріяН89

New member
чекайте будь ласка, скоро відповімо
Добрий вечір. Почитала Правила Клубу. Складчини по 4-5, 6-7 та 8-9 Малих арканів про які я писала, зі статусом "Придбаний". Тобто, матеріал вже є у Gadzhi, модератора, який створив ці складчини.
Як з ним зв'язатися, щоб купити в нього матеріал, та стати організатором?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір. Почитала Правила Клубу. Складчини по 4-5, 6-7 та 8-9 Малих арканів про які я писала, зі статусом "Придбаний". Тобто, матеріал вже є у Gadzhi, модератора, який створив ці складчини.
Як з ним зв'язатися, щоб купити в нього матеріал, та стати організатором?
Добрий вечір. всі питання в службі підтримки будь ласка
 

МаріяН89

New member
Добрий вечір. всі питання в службі підтримки будь ласка
Продублюю свое прохання до Квітки, оскільки в службі підтримки (в темі "Купівля складчин зі статусом Придбаний") відповіді немає.

"Якщо в Gadzhi є ці 3 курса, я готова іх викупити, за повну ціну. І далі проводити складчину сама. Це стосується вісх 3 курсів (4-5, 6-7, та 8-9 Малих Арканів).
Тому, прошу Вас, надати реквізити для оплати, після оплати надати посилання на матеріал, та зробити мене оргом цих складчин".

P. S. Багато людей дуже бажають отримати цей матеріал, та шукали його більше року. Тому будь ласка, допоможіть їм його отримати.
 

NataliElen

New member
Продублюю свое прохання до Квітки, оскільки в службі підтримки (в темі "Купівля складчин зі статусом Придбаний") відповіді немає.

"Якщо в Gadzhi є ці 3 курса, я готова іх викупити, за повну ціну. І далі проводити складчину сама. Це стосується вісх 3 курсів (4-5, 6-7, та 8-9 Малих Арканів).
Тому, прошу Вас, надати реквізити для оплати, після оплати надати посилання на матеріал, та зробити мене оргом цих складчин".

P. S. Багато людей дуже бажають отримати цей матеріал, та шукали його більше року. Тому будь ласка, допоможіть їм його отримати.
Підтримую. Прошу дати реквізити для оплати і видати цей курс та наступні частини, про які написала Марія.
 

Svk105

New member
Продублюю свое прохання до Квітки, оскільки в службі підтримки (в темі "Купівля складчин зі статусом Придбаний") відповіді немає.

"Якщо в Gadzhi є ці 3 курса, я готова іх викупити, за повну ціну. І далі проводити складчину сама. Це стосується вісх 3 курсів (4-5, 6-7, та 8-9 Малих Арканів).
Тому, прошу Вас, надати реквізити для оплати, після оплати надати посилання на матеріал, та зробити мене оргом цих складчин".

P. S. Багато людей дуже бажають отримати цей матеріал, та шукали його більше року. Тому будь ласка, допоможіть їм його отримати.
Коли вже будуть реквізити для оплати?
Призначте організатора, який реально проведе покупку. Я писав в службу підтримки, що готов стати організатором. Якщо, Марія вже ближче до цього підійщла - призначьте її.
Кути курс у автора, як рекомендував модератор - неможливо, він курс не продає, вже питав у нього.
Тому, будь ласка, чи проведіть складчину самі (модератори), чи призначте мене, чи Марію.
 

Wetru

Организатор
Запрошую в тему Арканум-магические воздействия.
 

Wetru

Организатор
Запрошую в тему Арканум-магические воздействия.
Запрошую,на Триада 3.0
 
Угорі