Що нового?

Набір учасників [[Armani] жіночі штани. Крій і пошиття (Олена Фролова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3809 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 113.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

відеокурс являє собою покроковий план в створенні найбільш вдалою викрійки базової основи брюк на будь-яку фігуру, незалежно від вашого розміру і складання.

А найголовніше, в курсі дається алгоритм, як врахувати всі особливості фігури і відразу ж відобразити це на викрійці, щоб уникнути в подальшому численних підгонок.

А також докладний показ технології пошиття і волого-теплової обробки (СОТ).

Я пропоную вам самий виграшний спосіб побудови викрійки брюк, який не містить складних і незрозумілих формул і розрахунків.

Ті, хто вже навчався за іншими моїми відеокурсами, знають, що мій підхід зрозумілий і простий для всіх. І цей відеокурс не виняток.

Я намагаюся донести до своїх слухачів інформацію в дуже простій і доступній для розуміння формі.

Я хочу, щоб ви отримали свій відмінний результат, використовуючи нескладний і цікавий спосіб.

Мене саму завжди напружували занадто розумні і складні способи крою та пошиття, які, до речі, ще й не завжди давали хороший результат.

А тому за роки своєї практики я завжди шукала більш легкі, більш прості і цікаві варіанти крою. І знайшла!

З упевненістю можу сказати, що більш простого і надійного способу крою брюк для всіх жіночих фігур, напевно, і не знайти.

https://armalini.com/zhenskie-brjuki/
 
Угорі