Що нового?

Придбаний [АРПТ] Курс психології по роботі з травмою і саботажем (Анна Чернігова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 16545 ГРН
Учасників: 0 з 154
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 111.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс Академії Репараційної психології та терапії

Курс психології по роботі з травмою і саботажем "основи формування психічного функціонування і способи відновлення цілісності"

курс складається з 10 відеоуроків.
Тривалість кожного уроку 2,5 - 3 години.

Урок 1
Тема: "принципи функціонування психіки. Основи формування травми і механізм її зцілення"

Урок 2
Тема: "Обов'язкові умови для проведення терапії. Структура троїчного розуму. Можливості відновлення ресурсу "

Урок 3
Тема :" Що таке вторинні вигоди і саботаж. Структура саботажу. Способи роботи з прокрастинацією. Узгодження основних центрів психіки "

Урок 4
Тема: "основи психоаналізу Зигмунда Фрейда. Етапи розвитку психіки. Основні травми, що формуються у людини і способи їх виявлення"

Урок 5
Тема: "емпатія і співчуття: в чому різниця. Структури психіки і основні захисні механізми. Визначення рівня психічної організації клієнта "

Урок 6
Тема: "основи аналітичної психології Карла Густава Юнга. Структури особистості. Основні Архетипи. Універсальний підхід "

Урок 7
Тема: "Закон формування чоловічо-жіночого контакту. Основні травми і принципи роботи з ними. Стадії і кризи у відносинах "

Урок 8
Тема: "Основи Психосоматики. Принципи виникнення. Поливагальная теорія стресу. Способи зцілення "

Урок 9
Тема: "клієнтські сценарії. Способи роботи з "важкими" станами. Причини затягування зцілення в роботі з клієнтами"

Урок 10
Тема: "основи езотеричних концепцій в психології. Структура тонких тел. коректна робота з клієнтами відповідно до свого психотипу. Практика на з'єднання зі своїм призначенням "

" Я-Анна Чернігова, сертифікований психолог, психотерапевт, викладач психології та засновник Академії Репараційної психології та терапії!

В рамках курсу з навчання Репараційної психології та терапії я даю свою авторську методологію, засновану на найефективніших короткострокових і середньострокових методах психології та терапії! У мене величезний клієнтський досвід індивідуальної та групової терапії, що дозволяє мені ділитися унікальною практичною інформацією зі своїми студентами!"
https://privatelink.de/?http://achernigova.ru/education1
 
Угорі