Що нового?

Набір учасників [Арт Академія] Аерографія на тканині. Тариф" основна частина " (Світлана Михайлова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4592 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 159.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 28775

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Аигога, Homer vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Эврус.
Натисніть, щоб розкрити...


Дорогі друзі, ми не жартівливо вклалися в розробку курсу "Аерографія на тканині", це були 7-мь місяців серйозної роботи мене і моєї команди.
Вийшов потужний курс навчання! Після проходження курсу ви зможете не просто припиляти\фарбувати вироби, а розписувати їх як справжній художник-аерографіст. І для цього Вам не буде потрібно художню освіту, адже з програмою навчання впорається будь-який зацікавлений учень.

Курс ви пройдете за 140 годин (70 годин основна частина і 70 годин Доповнення, це приблизно 2-3 місяці занять по 10 годин на тиждень). Заняття проходять у зручний час, з кухликом чаю і в звичній домашній обстановці. Якщо ви до цього ніколи не займалися онлайн, то напишіть мені, і я поясню, як все працює.

Всі завдання побудовані від простого до складного. Почнемо ми з вибору обладнання, матеріалів і підключення всього необхідного до роботи.
Потім Вас чекає блок уроків на постановку руки, завдання по роботі з кольором, а так само додаткові уроки по створенню різних трафаретів.
Після, ми перейдемо до роботи на тканинах, почнемо з огляду технології, підбору матеріалів, і розберемо нюанси роботи з синтетичними і натуральними тканинами. Ви зробите ряд робіт на джинсі, льоні, бавовні, сатині, біфлексі. Після цього ви зможете розписати будь-яку поверхню.

Тривалість курсу
Курс розрахований на 140 годин (70 годин основна частина і 70 годин Доповнення). Ви можете займатися інтенсивно або розмірено в зручний для Вас час.

Графік занять
Ми рекомендуємо займатися не менше 10-ти годин на тиждень. Ви самі керуєте часом і можете займатися то більше, то менше, головне пам'ятайте-регулярність запорука успіху!

Як проходить урок
Протягом тижня виберіть зручний для Вас час, Оголосіть рідним і близьким, що вас не буде години дві, вимкніть телефон і приступайте до занять!

https://privatelink.de/?https://1onlineartacademy.com/ru_cloth
 
Угорі