Що нового?

Набір учасників Арт-марафон: Схід-Захід (Ася Бунджукчу)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 699 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 66.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

На курсі Ви дізнаєтеся

  • історію відносин сходу і заходу до наших днів​
  • відкриєте взаємозв'язки ісламського мистецтва і Ренесансу​
  • як відбувався інтенсивний культурний обмін​
  • знайдете відображення античності в Ісламській архітектурі​
Ексклюзивна інформація: Вся інформація була вивчена, відібрана та перекладена з англомовних джерел
авторські матеріали: авторські скетчі, які я створюю разом з ілюстратором, список фільмів і книг це ваші вогнетривкі бонуси

1 Лекція. Античність і середні віки

Ви дізнаєтеся як східні походи Македонського вплинули на грецьке мистецтво, і як Рим і Візантія вплинули на становлення ісламської архітектури. А ще ми поговоримо, як, починаючи з 7-го століття Схід культурно впливав на європейське мистецтво

2 лекція. Ренесанс і Схід

На цій лекції я розповім вам як насправді глибоко переплетені два таких різних світи як східний і Західний. І чому без Сходу не було б Ренесансу

3 лекція. Захід-Схід

Починаючи з 18-го століття, коли Схід почав слабшати, Європа стала надавати все більш сильний вплив на мистецтво і культуру мусульманських країн. Цього разу ми поговоримо про вплив Європи на схід і наша розмова приведе нас до нашого часу

Бонусна лекція. Мавританська Іспанія

1 Лекція. Античність і середні віки

Ви дізнаєтеся як східні походи Македонського вплинули на грецьке мистецтво, і як Рим і Візантія вплинули на становлення ісламської архітектури. А ще ми поговоримо, як, починаючи з 7-го століття Схід культурно впливав на європейське мистецтво

2 лекція. Ренесанс і Схід

На цій лекції я розповім вам як насправді глибоко переплетені два таких різних світи як східний і Західний. І чому без Сходу не було б Ренесансу

3 лекція. Захід-Схід

Починаючи з 18-го століття, коли Схід почав слабшати, Європа стала надавати все більш сильний вплив на мистецтво і культуру мусульманських країн. Цього разу ми поговоримо про вплив Європи на схід і наша розмова приведе нас до нашого часу

Бонусна лекція. Мавританська Іспанія
https://privatelink.de/?http://easyaboutart.ru/
 
Угорі