Що нового?

Придбаний Art Nouveau (Світлана Коссман)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 10276 ГРН
Учасників: 0 з 177
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

у планах повтору курсу не було, але інтерес до курсу Art Nouveau підштовхнув мене на опитування публіки, щоб зрозуміти чи варто мені його знову проводити.
Проведу якщо буде достатньо людей. Ціна в цей раз вже більше, так як провівши перший, я оцінила наскільки багато роботи та інформації.


теорія (100$):
  • композиція в прикрасах
  • історія стилю і його особливості
  • інформація про шнурах і особливості роботи з ними
Ескізи (110$):
- кожен малює свій ескіз для закріплення матеріалу. Розвиваємо руку, вчимося малювати ескізи правильно і виробляти звичку розвивати прикраси з правильного початку.
Ті хто вирішить після цих двох частин не продовжувати вчення практичної частини, може проконсультуватися з підбору матеріалу для свого проекту по розробленому на курсі ескізу.
Практика (220$):
- Кольє робимо на основі мого. Тобто: за моїм ескізом і прикладом зі своїми змінами. Перший досвід показав, що для навчальної роботи це найкращий варіант. Учням буде зрозуміліше що до чого, ніж намагатися зрозуміти як вписати шнури/вишивку в свій ескіз

У практичній частині:
  • Намальовані ескізи особисто для вас, їх здійснювати в життя будете самостійно. Але можу підказати деякі нюанси втілення (якщо необхідно) на майбутнє
  • підбираєте матеріал для кольє-прикладу самостійно. Відведу час для збору матеріалу. З поєднанням кольору/матеріалів консультую.
  • у Кольє навчитеся: обплітати Камінь За моїм прикладом, поєднувати шнури і вишивку, декорація вивороту, збір частин в одне ціле. Покажу що використовую для стабілізації вивороту. Кольє робити будемо не точнісінько, а кожен введе свої невеликі вимірювання.
‼ формат курсу буде інший ‼
Курс буде розділений на три етапи і кожна частина оплачується може окремо - на початку наступного етапу
Перша частина "теорія" 100 $
Друга частина "ескізи" 110$
Третя частина "Практика" 220 $
Можна пройти першу і другу частину і робити практику самостійно.
Практичну частину не викладаю окремо від теорії. Частина ескізи можна пропустити, але не рекомендую якщо ви дійсно хочете розвиватися. Якщо ж ви відмінно малюєте ескізи або просто не бажаєте їх малювати і вам досить практичної.


https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/BaMJHzkleZj/
 
Угорі