Що нового?

Придбаний [Art Salon] Арт-марафон" мистецтво кольору " (Дар'я Сабітова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

28054


П'ятиденний арт-марафон, присвячений основним кольорам у живописі: синьому, червоному, жовтому, чорному і білому.​

Ми простежимо, як змінювалася історія і ставлення до цих квітів від стародавнього світу і до наших днів.

програма марафону:

Синій


Під час лекції ми розберемося через що в Греції і Римі не любили синій колір, чому в Середньовіччі саме синя фарба цінувалася аристократами і була дорожче золота? Яким секретом використання синього володіли брати Лімбурги і Ян Вермеєр?
Чи завжди синій був символом віри і безсмертя?

Ми простежимо як художники використовували експресивні властивості цього кольору протягом історії. Розглянемо містичні роботи Ель Греко, занурення в синій Пабло Пікассо, демонічне синє самотність Михайла Врубеля, романтичний політ Марка Шагала і стрибок в "саме Синє небо Ніцци" Іва Кляйна.

Червоний
Як же так вийшло, що червоний є головним кольором для людства?

Які загадки таять в собі наскальні малюнки в печерах Альтаміра і Ласко? Чому в Стародавньому Єгипті червоний вважався кольором зла, але був любимо нареченими всіх епох?

Чому червоний в поєднанні з синім є канонічними для релігійного живопису? Чи варто побоюватися "червоних" ангелів на картинах Відродження і як Анрі Матісс інтерпретував колірну тріаду Ісаака Ньютона?

Жовтий
Жовтий охристий пігмент був одним з перших кольорів, використовуваних в мистецтві.

Символ сонця і світла. Ми з'ясуємо як його використовували в Стародавньому Єгипті, чому в Середньовіччі він був пов'язаний з єретиками і як з'явилося поняття "жовта преса"?

Обговоримо, чому саме жовтий зайняв почесне місце в англійському живописі? Чим відрізняється жовтий Вермеєра від жовтого Тулуз-Лотрек? Як Ван Гог досягав високої ноти жовтого?

Чорний
Один з найзагадковіших кольорів-чорний. А чи можна взагалі вважати його кольором?

В античності і Стародавньому Єгипті це був колір підземного царства.У західних культурах і їх традиціях чорний колір несе в собі траур і меланхолію, а в східній - філософський божественний сенс.

Кого з голландських художників вважали майстром чорного кольору і хто створив понад 40 його відтінків? Чому" парасольки " Ренуара називають симфонією чорного кольору, як Малевич розробив концепцію свого знаменитого квадрата і навіщо Лучіо Фонтана різав бритвою свої монохромні картини?

Білий
Білий асоціюється у нас з чистотою, чеснотою, мінімалізмом.

Під час лекції ми з'ясуємо, чому білий колір є важливим для всіх світових релігій?Кому в Стародавньому Єгипті і Стародавньому Римі дозволялося носити цей колір? Як він відображений в" гентському вівтарі " Яна ван Ейка?

Чому після Французької революції саме білий став наймоднішим кольором в жіночих костюмах? Як цей колір відбився у французькому та американському імпресіонізмі?
З 25 серпня. 5 вебінарів

https://privatelink.de/?http://online.artsalon.me/color/
 
Угорі