Що нового?

Набір учасників Арт-терапія змін: ідентичність. Травма. Трансформація (Беверлі Е' Коурт)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5883 ГРН
Учасників: 0 з 78
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 78.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс для тих, хто зацікавлений у професійному розвитку в рамках методів і технік холістичної арт-терапії.

Ведуча: Беверлі Е Коурт (Beverley OCourt)

Сертифікований арт-терапевт, працює на базі Фіндхорн Фонду, стаж арт-терапевтичної практики в освітніх і медичних установах більше 30 років (Великобританія)
Заняття проводяться англійською мовою з професійним перекладом на російську.

курс складається з 8 щотижневих онлайн-занять з 16 червня по 4 серпня.
По вівторках з 17:00 до 19: 00 (Мск)

навчання проводить:
Міжнародна Школа Арт-терапії
Російська Арт-терапевтична асоціація

"холістична арт-терапія:ідентичність . Травма. Трансформація".
Освойте зцілюючі методи холістичної арт-терапії для особистого і професійного розвитку.

навчальний курс призначений для початківців і практикуючих фахівців з арт-терапії і терапії мистецтвами, психологів, педагогів, художників і студентів, які цікавляться арт-терапією для особистого і професійного розвитку.

Курс включає теоретичні основи та освоєння практичних навичок. Основні теми курсу:
- холістична парадигма: екологічний, ресурсно-орієнтований підхід в арт-терапії.
- "Екологічна самість": соматична і системна арт-терапія, природа як терапевтичний контейнер для роботи з травмою.
- родове мистецтво, народні зцілюючі ритуали, талісмани і сучасні наукові підходи арт-терапії для відновлення і розвитку життєстійкості.

Заняття в закритій групі.
Після закінчення видається сертифікат Російської Арт-терапевтичної асоціації, обсяг: 24 ак.ч.

про курс:
"Той, хто ти є-це Божий подарунок світу; той, ким ти став - це твій подарунок Богу."- індійське прислів'я

Травма та ідентичність переплітаються, і в арт-терапії ми часто працюємо, щоб зцілювати їх. Добре відомо, що сила мистецтва допомагає інтегрувати і трансформувати особистий і колективний досвід. Мистецтво було з людством з давніх часів, більше 700 000 років, воно несе величезні ресурси для творчо-терапевтичної роботи.

Курс складається з 8 занять. Кожна сесія включає: теорію і методологію, арт-терапевтичну практику, Шерінг, обговорення використання методик. Формат роботи-закрита група.

розклад
16 червня. Сесія 1. Введення. Підхід холістичної арт-терапії до роботи з травмою та ідентичністю. Створення надійної основи, експресія і контейнування, групова угода.
23 червня. Сесія 2. Екологічна самість.
30 Червня. Сесія 3. Відділення, фрагментація, розчинення. Деструктивність в процесі творчості.
7 липня. Сесія 4. Природа і культура в арт-терапії.
14 липня. Сесія 5. Мистецтво талісманів. Використання архетипових образів і талісманів спільно з практиками ембодімента.
21 липня. Сесія 6. Ритуали в арт-терапії. Соматичні, Системні методи і культурні процеси.
28 липня. Сесія 7. Інструменти супервізії для терапевтів, які працюють з травмою.
4 серпня. Сесія 8. Огляд навчального та групового процесів, перегляд робіт. Триваючий особистий проект.

Беверлі про Корт: "мій принцип навчання - навчання через практику і особистий досвід. Тому кожне заняття цього курсу включає 30-60 хвилин творчої практики. Зазвичай учасники семінарів приходять їх різних психологічних шкіл. У своєму викладі теорії та методології я не буду прагнути до академічності, але буду грунтуватися і звертатися до конкретних релевантних досліджень. Чекаю зустрічі з Вами в цьому творчому і терапевтичному просторі".
https://privatelink.de/?http://conf.artterapia.ru/seminarbeverley
 
Угорі