Що нового?

Набір учасників [Artspoonschool] унікальна пропозиція 3 в 1. Лялька Блайз (Аліна Журбинская)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 637.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ви отримаєте: курс базовий по блайз + курс просунутий по блайз (рерут, прошивка волосся, відкритий рот і зуби) + курс з ліплення на блайз

курс базовий по блайз. Опис:
  • розповім про пристрій ляльки, як її правильно збирати і розбирати.
  • карвінг з нуля за допомогою манікюрного апарату і ножів.
  • Проклейка скальпа трессами з натуральної вовни, приведення в порядок синтетичних волосся.
  • складний багатоетапний макіяж обличчя з використанням пастелі, фарб, олівців, закріплення лаком.
  • Установка шийного шарніра, зміцнення колін.
  • регулювання очного механізму, що де підпиляти, щоб був ефект розкритих очей.
  • на курсі я показую як зробити одну ляльку.
Курс просунутий рерут і зуби. Опис:
  • розповім про пристрій ляльки, як її правильно збирати і розбирати.
  • карвінг з нуля за допомогою манікюрного апарату і ножів.
  • різьба відкритого рота, ліплення зубів, мови, зміцнення конструкції.
  • зробимо пластир з полімерної глини.
  • Прошивка скальпа пасмами з натурального волосся кози або вівці, формування красивого проділу, закріплення волосся.
  • складний багатоетапний макіяж обличчя з використанням пастелі, фарб, олівців, закріплення лаком.
  • Установка шийного шарніра, зміцнення колін.
  • регулювання очного механізму, що де підпиляти, щоб був ефект розкритих очей.
  • на курсі я показую як зробити одну ляльку.
Курс з ліплення на блайз. Опис:
  • ліплення з самозастивающей глини (два види глини) на лицьовій панелі.
  • розповім як правильно рівномірно покрити обличчя фарбою (буде потрібен аерограф, який саме розповім). І яка фарба підійде оптимально.
  • розповім про різні тонкощі ліплення (їх маса), покажу як окремо зліпити ляльці брови, як зробити повністю ліпне личко.
  • розповім про пристрій ляльки, як її правильно збирати і розбирати.
  • карвінг з нуля за допомогою манікюрного апарату.
  • Проклейка скальпа пасмами з натурального волосся кози або вівці, формування красивого проділу, закріплення волосся.
  • складний багатоетапний макіяж обличчя з використанням пастелі, фарб, олівців, закріплення лаком.
  • Установка шийного шарніра, зміцнення колін.
  • регулювання очного механізму, що де підпиляти, щоб був ефект розкритих очей.
  • на курсі я показую як зробити одну ляльку.
  • Я даю посилання на всі магазини, де можна придбати все необхідне для роботи.
  • повний список матеріалів та інструментів.

https://privatelink.de/?https://artspoonschool.justclick.ru/schoolcourses
 
Угорі