Що нового?

Придбаний Архітектура Московського модерну (Олена Рубан)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 76272


[Музей екслібриса] Архітектура Московського модерну (Олена Рубан)

Коли Луї Арагорн в 1930 році гуляв вулицями Москви, він помітив, що в столиці набагато більше будівель, побудованих в стилі модерн, ніж в Парижі. "Шлях Мій, який я, завжди пішки, проробляв по Арбату, проходив повз безліч будівель, які могли змагатися з будівлями Парижа, Барселони або Брюсселя. Їх примхливий декор належав шуканням тридцятирічної давності ... на старій Нікітській, яка тоді вже називалася вулицею Герцена, як і раніше можна бачити особняк Рябушинського, побудований Шехтелем в 1900 році, з його гратами, балконами, з його йде зверху мозаїчним квітковим фризом, що належить Врубелю. Тому ж зодчому належить монументальна будівля Ярославського вокзалу, в якому, як і в особняку Міндовських на розі Кухарський вулиці, побудованим архітектором Л.Кекушевим, дуже ясно виявляються російські національні витоки цього мистецтва. Рисами модерну відзначені і багато інших, більш скромні будівлі в районі Арбата, перш за все прибуткові будинки, хоча це відноситься більше до їх декору, ніж власне до архітектурних рішень. Значно пізніше мені вдалося побачити інтер'єри будівель модерну, і я знайшов там дивовижні каміни, металеве лиття, Сходові перила, люстри, перед якими бліднули вироби західних майстрів".

Під час лекції ми поговоримо про легендарні Московський проектах — готелях "Метрополь і "Національ", будівлі МХАТу в Камергерском провулку, власному будинку Ф.Шехтеля в Єрмолаєвському пров., про будинок видавництва і. Д. Ситіна і Рябушинського, про особняки Дерожинской і Морозової, Перцова і Бєляєва, особняках Якунчикової, Ісакова, Гутхейля, Міндовського, Понизовського і Ліста, а також про особливості творчості метрів російської архітектури цього періоду — Ф. Шехтеля, л. Кекушева, в. Валькотта, ф. Воскресенського, а. Еріхсона.

Тривалість: 2 години
Вартість: 500 руб.

https://privatelink.de/?https://lectoriumart.ru/product/легендарная-архитектура-московского/
 
Угорі