Що нового?

Придбаний [[AstNova] Запуск Екстраверсії. Багате мислення у всьому

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 773 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

просто задумайтеся, ось зараз валом валяться онлайн-тренінги, вебінари, книги... у будь – якому книжковому магазині полиці ломляться від книг на тему багатства, як робити гроші, як знайти клієнта... причому все це-працюючі техніки, чудово працюють. Люди ходять на ці тренінги, слухають вебінари роками, скуповують всі курси одного автора і ... у них нічого не змінюється в житті.

чому в результаті у них нічого не виходить?
" ...мої вироби найтоншої якості, з чудовою вирізкою. А в сусідніх лотах товари новачків, які роблять продукт аби як, чесне слово! Якість ледь дотягує до середнього, досвіду у них майже ніякого... але якого біса тоді у кожного з них продається по 10-12 виробів в день, а у мене по 1-2?.."

Тому що колишнє мислення було бідним. І тепер людина з бідним мисленням робить просто інші дії. Яка різниця, яким способом бути бідним? Те ж саме з багатою людиною. Куди б він не пішов, в яку сферу б не заліз, гроші у нього будуть. Тому що в голові у нього з грошима все нормально. Якщо ж у людини бідне мислення, то якою б справою він не зайнявся, він завжди знайде варіант бути при цьому без грошей.

Згадайте, адже серед вас є такі знайомі. Те ж саме у відносинах. Напевно ви особисто знаєте людину, яка з ким би він не зав'язав серйозні відносини, завжди у нього буде щось не так зі своїми партнерами по відносинам. Бачите знову свою подругу щасливою, питаєте:"Че либишся?". Подруга: " я нарешті знайшла чудову людину! Він такий хороший!!!". Через пару місяців цікавитеся у неї, як справи. Подруга: " та козел він!.."

Ви намагаєтеся здійснювати дії, не змінивши свого мислення. І потім дивуєтеся, чому результат малесенький, тимчасовий або взагалі не той. Але ви можете сказати: " я пропрацював (- а) вже все, що можна було по грошах і по сексу. І в моїй голові правильні установки " . Вас це теж стосується, і те, чого вам не вистачає – це екстраверсії.

Поки ви формували в собі правильне мислення, ви займалися інтроверсією – занурювали потрібну інформацію всередину себе. Тепер же потрібно це нове мислення перенести в дію. А це, як виявилося несподівано, не відбувається у багатьох саме по собі. Потрібен каталізатор, що провокує ваші дії виходячи з НОВОГО, багатого мислення. І тоді ви неминуче, хочете ви того чи ні, прийдете до нового результату – великих грошей, довгоочікуваним щасливим відносинам (навіть з поточним партнером) і т. д.

І цей аудіонастрой є тим самим каталізатором, якого вам не вистачає.


https://privatelink.de/?https://ast-nova.tech/product/zapusk-ekstraversii-bogatoe-myshlenie-vo-vsem/
 
Угорі