Що нового?

Придбаний [[Astro school] Стартап для астролога. Пакет " ВІП "(Марк Русборн)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 12864 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 145.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


це для вас, якщо

ви астролог і ви хочете знайти клієнтів в Інтернеті. На цьому курсі ви перейдете з точки "я взагалі не розумію з чого почати" до точки "у мене є чіткий план дій, і я нічого не боюся".

Ви навчаєтеся або практикуєте астрологію і хочете багато клієнтів з великих міст

ви тільки плануєте навчатися астрології, але вас лякає питання"а де мені потім взяти клієнтів"

ви вже пробували просуватися самостійно, у вас не вийшло, і ви не знаєте, що робити

ви вже просуваєте себе, але відчуваєте, що працюєте на знос, управління бізнесом зжирає всі ваші сили


програма курсу

Воронка продажів астрологічних послуг

огляд воронки, потенційний клієнт, лід, покупець. Як астролог організовує рух клієнта в своїй воронці продажів?

Огляд інструментів воронки продажів: чат-боти, пости, коментування, таргетинг, ретаргетинг, оптимізація, просування, гостьові пости, директ, живі чати, чат-боти, email розсилка, розсилка особистих повідомлень, вебінари, автовебінари, що продають відео, продають сторінки, телефонні скрипти, листування.


етапи воронки продажів в астрологічній ніші
чотири етапи воронки, особливість клієнтів астрологічних послуг. Особливість реалізації воронки в разі натальной астрології. Підходи до реалізації для хорарних астрологів. Приклади популярних воронок продажів.

з чого почати побудову воронки і які будуть витрати
приблизні цифри конверсій, реалістичні варіанти складань, час до першого прибутку.

ВІП модуль. Калькулятор доходу
як планувати прибуток. На що звернути увагу при заповненні. Схема розрахунку того, як пробити планку 300 тис рублів/міс менше ніж за рік.

ВІП модуль. Огляд кращих технологій та шляхи розвитку
на чому будувати воронку. Движок сайту, платіжні плагіни, сервіси чат-ботів, системи інтелектуальних розсилок, системи постингу, і багато іншого.

В кінці ви дізнаєтеся, як уникнути вигорання, які наступні стадії розвитку - повна автоматизація, продюсування, створення власної школи.






Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?https://lp.astro-school.org/startup/#about
 
Угорі