Що нового?

Набір учасників АстроГуру. Тариф "Економний" (Ксенія Черних)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 19486 ГРН
Учасників: 0 з 184
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 110.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс" АстроГуру " - твій крок у краще майбутнє

Чому саме школа астрології Ксенії Че
"Астрологія простими словами"

Я Ксенія Черних
Професійний астролог, психолог, мама і дружина
  • Більше 5 років працюю в темі астрології
  • 5 років досвіду
  • Більше 300 учнів
  • Понад 1000 консультацій
Астрологія кардинально змінила моє життя, привнісши в неї свободу, радість і достаток. Я знаю як працюють західне і східне (ведичне) напрямок астрології і вмію пояснювати їх принципи і закони простими зрозумілими словами.

програма курсу
Модуль 1. Натальная Астрологія

Введення в астрологію і поняття натальной карти.
Ви вивчите знаки зодіаку, стихії, хрести, планети, аспекти, будинки, ланцюжки диспозицій. Зрозумієте, як вони пов'язані з моментом народження людини і впливають на його характер.

Модуль 2. Професія, фінанси
Після проходження модуля ви навчитеся:
  • визначати фінансово вигідні людині сфери;
  • розраховувати, в якій професії він може максимально реалізуватися і розкрити свої таланти;
  • Які дії йому потрібно (або, навпаки, не потрібно) здійснювати для життя зобілії.
Модуль 3. Особисте життя
Після проходження цього модуля особисте життя людини буде у Вас як на долоні:
  • Чи є в натальной карті вказівки на розлучення або безшлюбність;
  • Чи буде шлюб вигідним;
  • скільки взагалі буде шлюбів;
  • чи варто побоюватися зради.
Модуль 4. Астрологія здоров'я
Вивчивши даний модуль ви будете точно знати, чи є в натальной карті вказівки на серйозні хвороби, майбутні операції.
Зможете вибирати найкращий час для медичних маніпуляцій для їх сприятливого результату.

Модуль 5. Дітонародження
Вивчення саме цього блоку допоможе:
  • точно називати кількість вагітностей і дітей;
  • розраховувати сприятливі періоди для зачаття;
  • підбирати дату зачаття і народження дитини, щоб він був талановитий і успішний.
Модуль 6. Кармічне призначення
Вивчивши цей модуль:
  • ви дізнаєтеся останнє місце і час вашого проживання;
  • за яких обставин ви пішли з життя в минулих втіленнях;
  • який соціальний статус ви займали, які таланти вами були напрацьовані, в яких сферах ви професійно були реалізовані;
  • Які кармічні борги і заслуги вами напрацьовані, а які кармічні борги вам необхідно відпрацьовувати в цьому житті.
Модуль 7. Прогностична Астрологія
У цьому модулі ви вивчите дирекції, прогресії, Соляр, і транзити.
Саме вони допоможуть визначати сприятливі періоди в житті для укладення прибуткових угод, інвестування, покупки нерухомості, проходження атестації, вдалого заміжжя, придбання машини, подорожей, навчання новому, кар'єрного зростання, підвищення зарплати.
Ви також зможете передбачити несприятливі періоди і завчасно зменшувати їх вплив і наслідки.

Модуль 8. Астрологія відносин
За підсумками модуля ви зможете визначати Сумісність в парі, допомагати з вибором партнера, з яким будуть довгі щасливі відносини.
Партнера, з яким ви будете розвиватися як особистість, рости фінансово і духовно.
https://privatelink.de/?http://profession-astrolog.plp7.ru
 
Угорі