Що нового?

Придбаний [Аудіокнига] як хоче жінка. Майстер-клас з науки сексу (Емілі Нагоскі)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Наукові відповіді на всі питання про жіноче тіло і те, як реалізувати власний сексуальний потенціал.

Ця книга-дослідження того, як влаштована жіноча сексуальність, засноване на наукових дослідженнях і нейробіології. Вона здатна змінити ваше сексуальне життя на краще.

Протягом останнього десятиліття вчені намагалися винайти аналог "Віагри" для жінок. Де ж ця "рожева таблетка"? Ця книга пояснює, чому така таблетка неможлива. Зате вона розповідає про ті відкриття в області жіночої сексуальності, які були зроблені за час пошуку чарівної пігулки.

перший урок від Емілі Нагоскі в тому, що у кожної жінки своя сексуальність, унікальна як відбиток пальця, і жінки набагато сильніше відрізняються один від одного, ніж чоловіки. Тому ніколи не намагайтеся судити про себе з чужого досвіду. Жінки різні-і це нормально.

другий урок-секс завжди пов'язаний із зовнішнім контекстом. Все, що відбувається в повсякденному житті жінки, впливає на її збудження, пристрасть і оргазм. І коли ви зрозумієте, як працює ваш механізм сексуальної реакції, ви візьмете під контроль і зовнішнє середовище, і власний мозок, щоб максимально розкрити свій сексуальний потенціал навіть в недосконалому світі.

Дослідження з різних галузей науки доводять, що ключовий фактор повноцінного сексуального життя — не те, що і як жінка робить в ліжку, а то, як вона до цього ставиться. Це означає, що стрес, настрій і довіра грають найважливішу роль-і як тільки ви це усвідомлюєте, то зможете впливати на ці фактори і реалізувати свій сексуальний потенціал.

На якому б етапі свого сексуального шляху ви не знаходилися, чи повністю ви задоволені і хочете, щоб далі було тільки краще, або ви страждаєте і шукаєте відповіді, після прочитання цієї книги ви точно зможете поліпшити ваше сексуальне життя. Ви побачите, що з точки зору сексуальних відносин ви цілісні і здорові — навіть якщо ви поки не зовсім впевнені в цьому.

від автора
Бути експертом в області статевого виховання значить без кінця відповідати на питання. Студенти, друзі, Друзі друзів і сторонні мені люди без кінця надсилають питання про сексуальне бажання, збудження, задоволенні, а також про біль, пов'язаної з сексуальними відносинами, про оргазми, фетишах, фантазіях, виділеннях і масі інших речей.

ось кілька прикладів подібних питань:
  • Коли мій партнер проявляє ініціативу, я йому охоче підігрую. Але, схоже, я ніколи не пропоную секс сама. Чому?
  • я бачила передачі про жінок, які не отримують задоволення від сексу, тому що вічно незадоволені своїм тілом. Це якраз про мене. Як мені позбутися цієї звички?
  • я читала десь, що іноді жінки в тривалих відносинах перестають цікавитися сексом, навіть якщо як і раніше люблять свого партнера. Це точно мій випадок. Що зробити, щоб знову захотіти сексу з партнером?
  • По-моєму, У мене ніколи не було оргазму...
за кожним з таких питань ховається один і найважливіший :" я взагалі нормальна?"(І майже завжди відповідь одна — так).

У цій книзі я зібрала відповіді на найрізноманітніші питання. Я спостерігала радикальні зміни у тих, хто отримував відповіді, засновані і на найсвіжіших наукових даних, і на прикладах жінок, які розібралися з сексуальною стороною свого життя і змінили відносини з власним тілом. Ці жінки і стали героїнями моєї книги. Розповідаючи їх історії, я дуже сподіваюся дати вам достатньо сил, щоб йти власною дорогою і реалізувати свій сексуальний потенціал.

для кого ця книга
Для жінок, які хочуть отримати відповіді на всі питання про сексуальне життя і реалізувати свій сексуальний потенціал.

https://privatelink.de/?https://www.litres.ru/emili-nagoski/kak-hochet-zhenschina-master-klass-po-nauke-seksa-42630984/
 
Угорі