Що нового?

Придбаний [Аума] народження мами, пакет" результативний " (Аня Семенюк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5478 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 61.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

У кожної жінки є потужна сила впливати на результат своїх пологів і здоров'я новонародженої людини! Для цього необхідно докласти зусиль в саморозвитку, пробудити життєву енергію і глибинні жіночі знання.
З вірою в це я створила унікальний у всьому світі курс "народження мами", що складається з: основ акушерства, практик древніх йогів, секретів натуропатії і мого особистого позитивного досвіду.
Запрошую вас взяти в ньому участь під моїм чуйним керівництвом.

Для кого курс "Народження мами"?

Для вагітних на будь-якому терміні
  • хто хоче отримати повну картину про те як провести вагітність і пологи природно;
  • хто хоче народити без болю і втручань лікарів;
  • хто планує пологи в пологовому будинку, в центрі природних пологів, вдома і навіть в полі;
  • впоратися з болем в спині і тілі, при вагітності, дізнатися як підготувати тіло;
  • поліпшити показники аналізів, фізичний та енергетичний стан;
  • для тих хто хоче позбутися від токсикозу;
для досвідчених мам
  • хто має досвід пологів в пологовому будинку і хоче провести 2ую або 3ю вагітність і пологи більш природно;
  • для тих хто хоче навчитися народжувати безболісно;
  • для вагітним;
  • хто планує пологи в пологовому будинку, в центрі природних пологів, вдома і навіть в полі
  • хто мав негативний досвід втручань лікарів у пологи;
  • поліпшити показники аналізів, фізичний та енергетичний стан
для тих хто готується до вагітності
  • хто хоче заздалегідь продумати всі аспекти і підготуватися до природних пологів;
  • хто готуються до м'яких і безболісних пологів;
  • хто планує пологи в пологовому будинку, в центрі природних пологів, вдома і навіть в полі;
  • хто відчуває хвилювання перед вагітністю, пологами або перед майбутнім материнством;
  • тим хто хто мають проблеми по жіночій частині або проблеми із зачаттям дитини,
  • поліпшити показники аналізів, фізичний і енергетичний стан перед зачаттям
https://auma.info
 
Угорі