Що нового?

Набір учасників [Avenue] креслення-навчу креслити легко, з розумом і грамотно (Аїда Беглова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3125 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 35.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ура! Старт довгоочікуваного 3-го потоку курсу" креслення " - оформлення, структура, подача.
Хочете щоб виконроби ставили ваші креслення в приклад?
У моїх випускників вже так!
Це не жарт, а реальні історії тих, хто пройшов мій курс
Протягом 8 років, я без перерви колекціонувала дизайн-проекти різних студій, відомих і не дуже. Вихоплювала звідти найкраще і постійно перевіряла як все працює на своїх будівництвах, так вийшла моя методичка на 48 аркушів.

Тепер можу точно сказати, я профі в питанні Як ПРАВИЛЬНО зробити дизайн-проект, щоб до будівельника дійшло. З курсу випустилося вже 70 дизайнерів, у світ, де креслення тепер не головний біль, а зрозуміла і ясна структура
Аналогів курсу просто немає, мало хто любить технічну частину (а багато і не знають її), а це основа будівництва, без цих знань в дизайні робити нічого ♀
Не втрачайте рідкісний шанс почати робити грамотно і з головою.
  • Якщо ви новачок в дизайні-обіцяю вам величезний потік знань, голова буде гудіти. Розповідаю про складнощі на будівництвах, розкреслюю складні вузли і кажу як правильно будувати і креслити. Починайте свій шлях в дизайні з грамотної основи без набивання шишок на власних помилках.
  • Якщо ви з досвідом, відмінно! Порівняйте свою роботу з моєю. Поповніть базу новими корисними примітками, виносками і моїми лайфхаками. Повірте, ще жоден не пішов без нових знань! Навіть профі
про курс:
  • методичка
  • живі ефіри-8 занять по 1,5 години
  • розберемо часті помилки в кресленнях
  • відповіді на ваші запитання під час вебінару
  • доступ до ефірів протягом 2х тижнів

Курс стартує
15 Жовтня
Заняття будуть - 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29
Ефіри об 11: 00
https://privatelink.de/?http://avenue-design.ru/
 
Угорі